Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

N:-)vydrák - Profil | So 26.6.2010 19:56:54

Raketýr >> Vrátil jsem se právě z ryb,tak pozdní reakce.
Myslíš rozebrat do smahte a umýt jarovou vodou?To bude nimračka-už se těším.

    Npouzy - Profil | So 26.6.2010 19:49:45

    Raketýr >> Až budu na chaloupce tak ti tu krabičku Hugo Burok přivezu ukázat a hned se do ní zamiluješ,myslím že tu cenu má.

      NRaketýr - Profil | So 26.6.2010 16:02:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      : vydrák >> :-)vydrák - 26.6.2010 15:56:52 >> Ono stačí, když ho jen kartáčkem a jarovou vodou umyješ od té špíny a uvidíš jak prokoukne. Cívky na TAPa tu nějaké mám navíc, takže žádný problém.

        N:-)vydrák - Profil | So 26.6.2010 15:56:52

        Raketýr >> Za tu cívku bych ti byl vděčen.

          NRaketýr - Profil | So 26.6.2010 15:55:24

          : vydrák >> :-)vydrák - 26.6.2010 15:50:11 >> To je v pohodě, já poslední dobou vůbec nějak všechno špatně chápu... :-)

            N:-)vydrák - Profil | So 26.6.2010 15:55:15

            Raketýr >> Tvůj tap je opravdový krasavec.Budu muset toho svýho špindíru oleštit!.-)

              N:-)vydrák - Profil | So 26.6.2010 15:50:11

              : vydrák >> :-)vydrák - 26.6.2010 14:33:08 >> Tím sběratelem všeho možného jsem myslel moby55ge.Špatně jsi mne pochopil.

                NRaketýr - Profil | So 26.6.2010 15:44:57

                : vydrák >> :-)vydrák - 26.6.2010 14:33:08 >> Sběratel všeho možného i nemožného sice jsem, ale snad ještě ne tak moc starý a známý už vůbec ne... :-)
                A v jádru tomu vlastně ani nerozumím, takže nevím, co tady vlastně pohledávám :-)
                Jinak ta cívka je zřejmě z novějšího tapa 65, tu originální značenou z bakelitu ti příležitostně pošlu.

                  N:-)vydrák - Profil | So 26.6.2010 14:34:01

                  Hardyman >> Ty pruty jako by volaly-vem nás k vodě,vem nás k vodě!

                    N:-)vydrák - Profil | So 26.6.2010 14:33:08

                    Raketýr >> Starý známý sběratel všeho starého.

                      NRaketýr - Profil | So 26.6.2010 14:29:36

                      Ge-MA >> Pro toho pána který tam má přihozeno tu cenu zřejmě má, ale třeba já bych za ní dal tak maximálně dvě stovky a to by ještě musela být v perfektním stavu.
                      Toť můj názor, který nikomu nevnucuji.

                        NHardyman - Profil | So 26.6.2010 14:29:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ..

                          NHardyman - Profil | So 26.6.2010 14:28:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Muškařský Lipanoví prut Rousek 290cm....

                            NHardyman - Profil | So 26.6.2010 14:21:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            .

                              NHardyman - Profil | So 26.6.2010 14:20:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Přívlačový prut Rousek s originál hadrovým obalem...

                                NHardyman - Profil | So 26.6.2010 14:09:04

                                Ge-MA >> Ahoj určitě takovou cenu má, tyto krabičky se vidí doopravdy zřídka a je to velká náhoda. Příští týden Ti pošlu fotky.

                                  NGe-MA - Profil | So 26.6.2010 13:48:48

                                  : vydrák >> :-)vydrák - 26.6.2010 13:41:37 >> děkuji,

                                    N:-)vydrák - Profil | So 26.6.2010 13:41:37

                                    Ge-MA >> Zdravím.Nepochybně se jedná o krabičku na žížaly ze začátku minulého století od firmy Hugo Burok.Takovéto věci mají velkou cenu,protože se jich mnoho nedochovalo.Nedávno se vydražil naviják ze stejných let-tzn.30-léta minulého století za 6000Kč.
                                    Jelikož podobné věci nesbírám,mnoho o nich nevím,ale někteří sběratelé jsou za podobné kousky ochotni zaplatit šílené částky.
                                    Počkej si na vyjádření kolegy essoxe nebo raketýra.Ti k tomu budou mít víc informací.Petrův zdar

                                      NGRUPA - Profil | So 26.6.2010 13:39:49

                                      : vydrák >> :-)vydrák - 26.6.2010 13:33:46 >> Ale je pravda že už do toho moc nevidím, asi bych se dostal zpět, ale neláká mě to. :-( HAWK

                                        NGRUPA - Profil | So 26.6.2010 13:37:34

                                        : vydrák >> :-)vydrák - 26.6.2010 13:33:46 >> To máš pravdu, v krbičkách se nevyznám. Ale kolem roku 1997 jsem si slušně přividělával se sklem ze stejné doby jako je ta krabička. Takže nejsem úplný ignorant, starožitných věcí.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly