Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NGe-MA - Profil | So 26.6.2010 13:35:01

: vydrák >> :-)vydrák - 26.6.2010 13:33:46 >> a tvůj názor?

    N:-)vydrák - Profil | So 26.6.2010 13:33:46

    GRUPA >> Protože tomu nerozumíš a nemáš k tomu vztah.

      NGRUPA - Profil | So 26.6.2010 13:29:09

      Ge-MA >> Za mlada když jsem smažil, tak měl kámoš doma plno takovejch škatulek a v nich trávu.:-))) A litr bych za to nedal ani pod vlivem.:-))

        NGe-MA - Profil | So 26.6.2010 13:09:34

        Vážení páni Retraři,chci se zeptat má tato krabička opravdu takovou cenu?http://im.aukro.cz/item1088596642_patentni_oboustra​nna_krabicka_hugo_burok_praha.html

          N:-)vydrák - Profil | So 26.6.2010 10:50:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          esoxx - >> Včera jsem získal od kamaráda nový přírůstek do mé sbírky.Celkem ucházející stav-točí se,překlápí.Má jinou cívku,než normálně bývá,tak posílám k posouzení.Retru zdar

            Njarda 2004 - Profil | Pá 25.6.2010 22:41:10

            mr.B >> Nedokážu ti poradit ale pokud by jsi někdy prodával toho zeleného krasavce vspomeň si na mne.

              Ntinkky - Profil | Pá 25.6.2010 17:57:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ja som vyhrabal toto,moja knizka ked som zacinal niekedy v 1983

                Nmr.B - Profil | Pá 25.6.2010 16:59:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Zdar tak také já přidám něco z archívu (teda doufám že je to staré (neví někdo co je to zač?))

                  NMikulas - Profil | Pá 25.6.2010 14:14:39

                  kožich007 - 25.6.2010 13:56:41 >> no, já právě muškařím :)
                  nechceš se ho zbavit? měl bych i něco "retro", třeba vláecí / sumcový laminát sázava ve stavu "nikdy nechytaný" :)

                    NMikulas - Profil | Pá 25.6.2010 13:43:04

                    kožich007 - 23.6.2010 19:14:16 >> ahoj, kde jsi prosím sehnal ten muškařský teleskop? Taky by se mi líbil...

                      NKreja - Profil | Pá 25.6.2010 11:32:59

                      kožich007 - 24.6.2010 18:42:13 >> v tomto termínu budeme s mámou běhat kolem Pravčické brány a přilehlém okolí Možná je to pro kolektiv dost rychlovka a nebo nejsou lidi Což je škoda jinak Jarda

                        Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 21:17:07

                        Jo a tímhle Hardyman s Raketýrem cídí navijáky :

                        http://www.youtube.com/watch?v=g9X22qRFwI4&feature=​related :-)))

                          Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 21:12:58

                          Ovšem nezaměnit s GD sprayem !!! http://www.youtube.com/watch?v=Xz5dbqNyBRE
                          Tak Petrův .......

                            Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 21:07:52

                            Druchema šetří čas !

                              Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 21:06:14

                              Silikon spray na suché mušky.

                                Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 21:03:19

                                Chráněno před ulpěním pachu lidských rukou !

                                  Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 21:00:32

                                  Ještě něco od Druchemy z let sedmdesátých, by mě zajímalo, co to bylo za chemikálii ....

                                    Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 20:36:59

                                    Razítko .....

                                      Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 20:34:50

                                      Háčky 4 / 0 na kapři - na brambory .

                                        NBeila - Profil | St 23.6.2010 20:27:40

                                        kožich007 - 23.6.2010 19:15:30 >> Ty Sigmy jsou z roku 1983 byla to serie 30 - 40 - 50 - 60 Jsem vlastníkem 2x 40,50,60 to jsou normálně švícary.Používám je stále a koupil jsem je v roce 1984.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly