Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 20:22:11

Raketýr >> no, možná tam ještě něco k jídlu zůstalo, krabice je odsud : http://www.chlebicky-hk.cz/

    NRaketýr - Profil | St 23.6.2010 20:18:58

    esoxx >> Pokud mi neposíláš včerejší úlovek, tak tu poznámku přejdu bez povšimnutí :-)

      Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 20:16:58

      Raketýr >> zásilka ode mě ti přide doufám v pořádku, poznámku dole " Uchovejte v chladu" měj za bezpředmětnou ..... :-)

        NRaketýr - Profil | St 23.6.2010 20:14:05

        kožich007 - 23.6.2010 20:01:51 >> Opravdu moc pěkný věci.
        Jinak pokud platí ten slogan České pošty - Dnes podáte, zítra dodáme..., tak bys to tam v pátek mohl mít.
        Moje zkušenost je ale spíš taková, že - Dnes podáte, od zítřka si počkáte a můžete být rádi, když vám zásilku cestou nepoškodíme...

          Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 20:13:04

          kožich007 - 23.6.2010 20:05:46 >> aha, Roen od esoxxe :-))
          Ten Druchemácký vláčák se mi moc líbí, podobný má myslím kolega vydrák ...

            Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 19:59:33

            kožich007 - 23.6.2010 19:18:15 >> ahoj, to jsi měl taky svátek ? :-) Moc pěkné dárky !!!

              NRaketýr - Profil | St 23.6.2010 19:59:01

              kožich007 - 23.6.2010 19:13:35 >> Tak to jsou samý parádní retro věcičky.
              Přívlačový prut Wonderod zde nepotřebuje komentář, Sigma je velmi kvalitní a vyhledávaný naviják od šejka a teleskopický mušák Jet Serie v takovémhle stavu je už taky celkem vzácnost.
              Takže gratulace :-)

                Nesoxx - Profil | St 23.6.2010 19:58:02

                Semall >> kdo hledá, najde ! :-) Ta válečná povolenka k rybolovu s razítkem Prvního rybářského klubu v Praze je už skoro muzejní kousek .....

                  NSemall - Profil | Út 22.6.2010 13:23:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dneska jsem něco hledal na půdě a objevil jsem tenhle naviják a povolenku k rybovolu z roku 1944, ještě by to chtělo najít prut :)

                    NKreja - Profil | Po 21.6.2010 23:25:53

                    vidíš ještě žijí...

                      NKreja - Profil | Po 21.6.2010 23:24:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ale pro kožicha007 ještě jednou

                        NKreja - Profil | Po 21.6.2010 23:23:54

                        už to tu bylo

                          Nesoxx - Profil | Po 21.6.2010 20:56:24

                          Lanka z Družstva Invalidů PRAha.

                            Nesoxx - Profil | Po 21.6.2010 20:51:58

                            Nedávno získaná krabice na Reexíka ...... 1982

                              Nesoxx - Profil | Po 21.6.2010 20:16:48

                              Tak a já už tu skříň zase můžu zavřít ...... :-)

                                NRaketýr - Profil | Po 21.6.2010 20:02:21

                                kožich007 - 21.6.2010 19:58:39 >> Ok, je Tvůj. Kdyžtak napiš do SZ.

                                  NRaketýr - Profil | Po 21.6.2010 19:58:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  kožich007 - 21.6.2010 19:50:48 >> Já myslím že to bude stejné, tady jsem ještě našel fotku toho Roena.

                                    Nesoxx - Profil | Po 21.6.2010 19:51:12

                                    Raketýr >> já že jsem ti něco posílal ? Si nepamatuju :-)

                                    >>Kožich007 teď jsem koukal i na ten Roen III a ten díl vypadá stejně.

                                      NRaketýr - Profil | Po 21.6.2010 19:47:36

                                      kožich007 - 21.6.2010 19:37:26 >> Nic za něj nechci, je plně funkční v pěkném stavu a předchozí majitel esoxx Ti o něm může poreferovat :-)
                                      Otázka ale je, zda je ta součástka kompatibilní mezi Roenem III a Roenem III p...

                                        Nesoxx - Profil | Po 21.6.2010 19:36:29

                                        kožich007 - 21.6.2010 19:29:09 >> no mrkni se občas na Aukro, tam by se dal koupit nebo se zkus poptat i přes Bazar a koupit nějaký na náhr. díly. Rád bych ti pomohl, ale měl jsem jen pár dílů k Tapům a ty už taky nemám ....
                                        EDIT : rozhodně ten Roen nevyhazuj, určitě ten díl časem seženeš ! :-)

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly