Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NRaketýr - Profil | Po 21.6.2010 19:34:28

kožich007 - 21.6.2010 19:29:09 >> Mám tady jeden plně funkční Roen III kdybys chtěl.

    Nesoxx - Profil | Po 21.6.2010 19:25:49

    kožich007 - 21.6.2010 13:53:03 >> ahoj, ne že bych se zrovna hlásil, ale vyblejsknul jsem ten můj Roen IIIP, kdyžtak to můžeš označit přesně ..... Tedy pokud jsem to vyfotil správně :-)

      NRaketýr - Profil | Po 21.6.2010 18:41:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Trošku oprýskaný, ale i tak pěkný tap 65.

        NRaketýr - Profil | Po 21.6.2010 18:23:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        TAP 451 s příslušenstvím, bohužel ale bez krabičky.

          Nesoxx - Profil | Ne 20.6.2010 20:38:32

          V soutěži družstev zvítězil tým Praha 7 - Holešovice, druhé místo patřilo družstvu Sázava, třetí místo obsadilo družstvo Praha 5 - Smíchov. Na poslední patnácté příčce se umístil tým Praha 6 - Břevnov.
          XI. celopražské přebory v lovu ryb udicí se vydařily po stránce sportovní i společenské, proběhly plně v duchu fair play, o čemž svědčí vzácná skutečnost, že nedošlo ani k jedinému protestu proti průběhu přeborů. Soutěžící nezapomněli, že i když je v sázce přebornický titul, jde stále o sport a radost z pobytu u vody a mezi dobrými přáteli. ( 1973 )

            Nesoxx - Profil | Ne 20.6.2010 20:38:01

            Již v pátek odpoledne 25. května ožily břehy Sázavy u Samopší téměř stem rybářů a rybářek, kteří se usídlili v rekreačním středisku SONP Kladno. Pro nezasvěcené byla tato četná invaze rybářů překvapením, ti zasvěcení však věděli, že v nastávajících dvou dnech zde proběhne nejvýznamější závod v LRU, pořádaný MV ČRS Praha - XI. celopražské přebory v lovu ryb udicí. Přeborů se letos zúčastnilo patnáct družstev místních organizací. Vlastní přebory se skládaly ze tří hodinových závodů v jednotlivých disciplínách, a to v pořadí : přívlač, muška, plavaná.

              Nesoxx - Profil | Ne 20.6.2010 20:22:44

              kožich007 - 20.6.2010 20:15:17 >> OK, já zase budu mít rozlítanej srpen. A co se týče revíru, tak mně osobně nevadí kde to bude, já zachytám všude :-))

                Nesoxx - Profil | Ne 20.6.2010 20:13:30

                kožich007 - 20.6.2010 20:00:18 >> já se taky poslušně hlásím ! Mám jen tucha, že díky nadcházejícím prázdninám to nebude tak snadný domluvit :-(

                  Nesoxx - Profil | Ne 20.6.2010 20:00:09

                  Raketýr >> cetek ze Znaku, jo ? Grrr ....
                  A já myslel, že to jsou očka na prut ! :-)

                    Nesoxx - Profil | Ne 20.6.2010 19:57:54

                    kožich007 - 19.6.2010 18:23:25 >> kdepak, žádnou cenu materiální, nýbrž morální.
                    Uděluji ti osobní pochvalu před nastoupenými Mrkmany - u tebe přímo po vojensku ! :-)))))

                    http://www.youtube.com/watch?v=MpWlfMYlXXI

                      NRaketýr - Profil | Ne 20.6.2010 10:40:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      esoxx >> Ještě detail.

                        NRaketýr - Profil | Ne 20.6.2010 10:39:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        esoxx >> Tyhle plíšky mám od jednoho moc hodného kolegy ze Slovenska.

                          NRaketýr - Profil | Ne 20.6.2010 10:37:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          esoxx >> Pár cetek ze Znaku...

                            NRaketýr - Profil | So 19.6.2010 13:57:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            esoxx >> Já mám asi to samé a to je značené Tokoz, ale skoro to není vidět.

                              Nesoxx - Profil | So 19.6.2010 13:54:01

                              Raketýr >> bohužel je čistý jako lilie, zřejmě z dob bezvládí Rousek - Tokoz ......

                                NRaketýr - Profil | So 19.6.2010 13:46:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                esoxx >> Pěkný kolovrátky, je to černý kolečko značený?

                                  Nesoxx - Profil | So 19.6.2010 11:44:07

                                  Další dobové cívky ...

                                    Nesoxx - Profil | So 19.6.2010 11:41:22

                                    Patentní navijáky HUDSON - nejlepší !

                                      Nesoxx - Profil | So 19.6.2010 11:40:03

                                      Vázané udice HUDSON

                                        Nesoxx - Profil | So 19.6.2010 11:38:54

                                        Kolečka ....

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly