Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nbig.John - Profil | Út 15.6.2010 13:16:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Hardyman >> ALL: Ahoj, na chalupě jsem prolezl barák, našel jsem nějaký pruty a bohužel jen jeden naviják. Začal jsem pročítat tuto diskusi a jsem nadšen kolik z vás uchovává takové poklady.
Když bude trochu času tak se snad někdy pustím do repase a budu potřebovat každou radu - tak předem děkuji všem zůčastněným.

    NKreja - Profil | Út 15.6.2010 11:24:12

    Hardyman >> první co jsem řekl bylo-tý vole to je paráda...Umíš všechno tak parádně opravit co bylo po znárodnění i po kupónovce?Na hrad s tebou... Jarda

      NHardyman - Profil | Po 14.6.2010 22:10:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ....

        NHardyman - Profil | Po 14.6.2010 22:08:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ...

          NHardyman - Profil | Po 14.6.2010 22:07:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ..

            NHardyman - Profil | Po 14.6.2010 22:06:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            .

              NHardyman - Profil | Po 14.6.2010 22:04:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              esoxx >> Ahoj přidám jeden opravený TAP, půl roku byl rozebraný konečně je opravený. První model po znárodnění, černá barva, zátka TOKOZ...

                N:-)vydrák - Profil | Po 14.6.2010 20:08:30

                esoxx >> Ježíšmarja,něco podobného jsem měl.Ale jen tu váhu,ne s metrem.Vážila plus mínus 1/2kila.Skončila někde v propadlišti dějin.

                  Nesoxx - Profil | Po 14.6.2010 20:03:30

                  : vydrák >> :-)vydrák - 14.6.2010 19:52:24 >> mně se tam podařil koupit tenhle starý metr Tokoz, je minimálně používaný, není vůbec rezivý.

                    N:-)vydrák - Profil | Po 14.6.2010 19:52:24

                    esoxx >> Mě se to teď nějak zaseklo.Na aukru nic zajímavého a nebo vše mám.Za poslední měsíc a půl jsem nedoplnil sbírku ničím novým.

                      N:-)vydrák - Profil | Po 14.6.2010 19:50:41

                      esoxx >> Zajímavé proutky

                        Nesoxx - Profil | Po 14.6.2010 19:49:41

                        : vydrák >> :-)vydrák - 14.6.2010 19:47:29 >> zn. Ryna ( jak jinak :-))

                          N:-)vydrák - Profil | Po 14.6.2010 19:47:29

                          esoxx >> Co pak je to za ty bambusáčky?

                            Nlevhan - Profil | Po 14.6.2010 19:46:53

                            Citronidlo >> pokud je z rostleho a je natreny barvou nebal bych se louhu potom poradne osusit a ocistit ale pokud to natrel nekdo barvou tezko uz to dostanes z vlaken bude to tam videt porad

                              Nesoxx - Profil | Po 14.6.2010 19:44:55

                              : vydrák >> :-)vydrák - 14.6.2010 19:33:04 >> když vidíš to srovnání před a po renovaci, tak klobouk dolů, prostě umí !
                              Jeden Tapík jde na tento duralák, jsem sám zvědavý, jak se bude chovat při lovu a hlavně na to křížové navíjení vlasce ......

                                N:-)vydrák - Profil | Po 14.6.2010 19:33:04

                                esoxx >> Hardyman je opravdu fachman.Máš krásný navijáky,gratuluju.Budou okrasou toho retro setkání.Petrův zdar

                                  Nesoxx - Profil | Po 14.6.2010 18:37:22

                                  Kreja >> ty roky už na nich byly znát, ale kolega Hardyman má zlatý ruce !

                                    NKreja - Profil | Po 14.6.2010 18:25:36

                                    esoxx >> krásné kousky od vidění si je pamatuju Jarda

                                      Nesoxx - Profil | Po 14.6.2010 17:02:35

                                      Mosazná zátka, která byla u druhého předmětem mnoha otazníků, je pryč a naviják čeká na zátku originální ...

                                        Nesoxx - Profil | Po 14.6.2010 16:59:08

                                        Tento TAP bude v sestavě s duralovým prutem. Šlape parádně .....

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly