Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nesoxx - Profil | Po 14.6.2010 16:55:31

Vyléčené navijáky TAP Tokoz z rukou mistra Hardymana, za což mu MOC DĚKUJU !!!
Dole nálezový stav .....

    NKreja - Profil | Ne 13.6.2010 20:42:06

    kožich007 - 13.6.2010 19:58:28 >> z Havířova docela z ruky ale co nadělám Kdyby náhodou bylo něco víc doprava nebo na jih........ Jarda

      NHardyman - Profil | Ne 13.6.2010 20:14:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      esoxx >> Ahoj já jsem připravený už půl roku. Do batohu dám krabici s nástrahami a můžem na ně vyrazit.....A revír klidně Lužnice Planá nad Lužnicí, Soběslav, Tábor...

        NRaketýr - Profil | Ne 13.6.2010 20:00:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        kožich007 - 13.6.2010 19:49:21 >> Letecky by to vyšlo moc draho, rozmýšlím se mezi lodí, tramvají, nebo autobusem :-)

          NKreja - Profil | Ne 13.6.2010 19:50:26

          kožich007 - 13.6.2010 19:33:24 >>napiš tipy na ty revíry ať máme představu kde to je Časově asi bude trochu fofr to zajistit Jinak si myslím že půjde hlavně o veselý pokec než o rybářské úspěchy a nejdůležitější bude nějaké spaní I blízká krčma na spravení by se sešla Já se hlavně těším na focení téhle sešlosti Když ses do toho tak nadšeně pustil co kdyby se zájemci hlásili přímo k Tobě?Kolik nás zatím je -4?A co se týče oblečení i tepláky budou dobový...Měj se a máš plnou důvěru Jarda

            NRaketýr - Profil | Ne 13.6.2010 19:41:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            kožich007 - 13.6.2010 19:33:24 >> Mám to sice trochu z ruky, ale zúčastnil bych se rád. Cajk už na to mám připravený.

              NCitronidlo - Profil | Ne 13.6.2010 16:35:24

              levhan >> Je z rostlého bambusu.

                Nlevhan - Profil | Ne 13.6.2010 12:15:23

                Citronidlo >> ten bambusak je stipany -je vazany niti nebo je z rostleho bambusu

                  NCitronidlo - Profil | Ne 13.6.2010 11:55:57

                  Byl jsem obdarován starým bambusákem. Je to třídílný prut s celkovou délkoou cca 4,5 metru. Je v docela dezolátním stavu, ale po opravě z něj bude výborná dekorace. Ale potřeboval bych radu. Je čímsi přetřený a já bych to potřeboval sundat, abych ho mohl znovu nalakovat. Čím z nej nejlépé dostat nánosy staré barvy? Chemie, nebo mechanicky?

                    NČenda 513 - Profil | So 12.6.2010 20:42:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    navštívil jsem kolegu rybáře,má taky něco do retra

                      NSAMI - Profil | So 12.6.2010 15:27:24

                      Kreja - Ten metr byl správně, jenže tato fotka je focená na čtvtý pokus protože sebou pořát pleskal (-: Padesátky tady u nás ani neplavou, tady nikoho ani nenapadne něco pustit i když jsou ti tloušti hájení.

                        NMoravia - Profil | So 12.6.2010 10:22:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Už jí upad ocásek.

                          NKreja - Profil | So 12.6.2010 10:12:39

                          SAMI >> jsem rád že Ti to fachčí a ten metr máš správně Jasná padesátka Jarda

                            NKreja - Profil | So 12.6.2010 10:10:45

                            Jarda je pro RETRO mejdan i když to asi budu mít z ruky Jinak 6.-12.září lítáme s mámou po Českém Švýcarsku Pokud bude tekuté zápisné tak to bude chtít jeden den navíc na vydejchání Na ryby a do lesa chodím pořád ve starých maskáčích Jsou supr ale už je problém je sehnat Tak kdo se dál předběžně přihlásí? Jarda

                              NSAMI - Profil | Pá 11.6.2010 15:31:42

                              hele, až teť sem si všimnul že tam mám nějak blbě ten metr (-:

                                NSAMI - Profil | Pá 11.6.2010 15:30:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak včera sem provedl svůj prdní retro rybolov na tlouště. A to jenom díky uživateli Kreja, který mě poslal kličku na tento stabil 321 a touto cestou mu ještě jednou děkuji. Pavel Samlík ml.

                                  N:-)vydrák - Profil | Pá 11.6.2010 15:02:59

                                  esoxx >> Hezká myšlenka.Je třeba doplnit v dobovém oblečení.Vypadalo by to blbě,až by tam nakráčel maník s bambusákem v ruce a na sobě hadry od Shimana.Nutno doplnit!Jinak supr.Petrův zdar

                                    Nesoxx - Profil | Čt 10.6.2010 21:35:51

                                    Worm >> nikdy neříkej je to marný, je to marný, je to marný :-))
                                    Pepovi jsem jednou posílal balíček, ale stejně si myslím, že neexistuje ......
                                    Vždyť nemá žádnou fotku v ML jako třeba my !!!!! :-))

                                      NWorm - Profil | Čt 10.6.2010 21:26:08

                                      esoxx >> Kdepak,marná sláva,je to marný a to už jsem viděl i pepočadka :O))

                                      ..to je gong,pamatuju si to jako dnes... :O)

                                        Nesoxx - Profil | Čt 10.6.2010 21:18:54

                                        Worm >> no hele, vypadám takřka stejně !
                                        Tak ještě jednu pro Bobra, ať mu nechátrá ťéélo .... :-))
                                        http://www.youtube.com/watch?v=dLNXg7lADaE

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly