Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nboticar - Profil | St 15.7.2020 4:17:28

Hardyman >> Netuším, ale když se to tam proleze, tak tam mají i Silstary s volnoběžkou, Shimana s volnoběžkou a bojovkou a také malé i velké multiplikátory ... Cenově nemám ponětí, zda je to odpovídající nebo ne, ale věřím, že se to prodá.

    NHardyman - Profil | Út 14.7.2020 23:44:53

    Tasovická vydra >> Stando jsou to úžasné stroje mého mládí.

      NTasovická vydra - Profil | Út 14.7.2020 23:27:09

      Hardyman >> Toho UL ProMaxe už jsem si pořídil novýho na chytání, akorát měl jen grafitovou cívku. Cívky jsem ale doladil naštěstí včera na Ebay a přijde mi celej balík nových cívek na ABU, takže kdybyste někdo potřebovali nějaký cívky na Gold Max, Black Max, Pro Max, Maxxar, ULTRA CAST Cardinal jiatd., tak se ozvěte.

        NHardyman - Profil | Út 14.7.2020 18:33:46

        boticar >> Pár kousků..

          NHardyman - Profil | Út 14.7.2020 18:28:38

          boticar >> Kde je mohli vyhrábnout, mám tyhle modely rád osmdesátky a začátek devadesátek.

            Nboticar - Profil | Út 14.7.2020 15:51:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Na FCB skupině milovníků Cardinálů mi vyskočil odkaz na eshop s novými starými kousky. https://www.previaticountry.com/fiume/ snad ten odkaz fachčí.

              NHardyman - Profil | Po 13.7.2020 19:35:38

              inža >> Petře v pohodě vůbec ti nic nehaním. Jak jsem psal, prut je to velice zajímavý.

                Ninža - Profil | Po 13.7.2020 19:02:53

                Hardyman >> honzo, ty očka jsou tam úmyslně, to není z laminátu, ale kvalitní široká slitina, ta už něco vydrží a určitě mě přežije. Tyto očka se jen tak neprošoupou, ani nevím, kdo je vyráběl. Na pár prutech jsem je viděl a tak se mi líbila, že jsem je tam prostě dal. To nedělal ani Tokoz, ani Sona (dle mého ještě někdo před znárodněním).

                  NHardyman - Profil | Po 13.7.2020 14:31:11

                  inža >> Petře pěkný prut akorát ty očka z laminátu jsou....

                    Ninža - Profil | Po 13.7.2020 12:07:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    sumec 1950 >> tak to zkusím trochu oživit. Udělal jsem si na chytání (přívlač za lodí) štípák Paulát a osadil Sigmou 050. Zítra bude mít premiéru.

                      Nsumec 1950 - Profil | Ne 12.7.2020 10:50:35

                      Koukám,že všichni retraři mají dovolenou na Riviéře.

                        Nboticar - Profil | Ne 12.7.2020 7:53:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jedna Sona. 4 díly, 7-15 g. Docela dlouhý a lehký prut na tu dobu.

                          Npepe297 - Profil | So 11.7.2020 15:53:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Moji favoriti...Japan je Japan

                            NPepé - Vsetín - Profil | So 11.7.2020 14:56:58

                            boticar >> s tímto velice rád chytám...

                              Nboticar - Profil | So 11.7.2020 14:41:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Splávek Znak

                                NHardyman - Profil | So 11.7.2020 12:04:39

                                LSD >> Libore myslím že to vadit nikomu nebude. Jsem také ulítlý na hodinky.

                                  NLSD - Profil | So 11.7.2020 9:00:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Trochu jiné retro. Pak to Honzo klidně smaž.
                                  Ty Hamiltony po mně Švýcaři chtěli. Nepodlehl jsem :-)))

                                    Ninža - Profil | Pá 10.7.2020 13:02:18

                                    tajmen1 >> pěkné pokoukání

                                      Nsumec 1950 - Profil | Čt 9.7.2020 8:53:14

                                      tajmen1 >> Paráda!

                                        NLSD - Profil | Čt 9.7.2020 4:43:40

                                        Sundark >>
                                        :-)))

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly