Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NHardyman - Profil | Čt 2.7.2020 22:07:35

sumec 1950 >> Tondo dobrou chuť jdu vstát mám hlad.

    Nsumec 1950 - Profil | Čt 2.7.2020 21:41:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vážení přátelé, velice jste překvapili s gratulacemi a proto vám všem ještě jednou děkuji.Ty oslavy propuknou až od zítřka,a jak budou dlouho trvat si nehodlám troufnout.Takže dnes jenom skromná večeře na retro talíři.Takže díky.

      Nsumec 1950 - Profil | Čt 2.7.2020 21:18:20

      Honza70 >> Také díky moc.

        Nsumec 1950 - Profil | Čt 2.7.2020 21:17:52

        venca1 >> Diky moc.

          NHonza70 - Profil | Čt 2.7.2020 20:35:58

          sumec 1950 >> Ahoj Toníku, všechno nejlepší hodně zdraví, rybářských úspěchů a štěstí v retro úlovcích🥂🍺

            Nvenca1 - Profil | Čt 2.7.2020 20:28:42

            sumec 1950 >> Toníku, taky ti přeji všechno nejlepší k narozeninám.

              Nsumec 1950 - Profil | Čt 2.7.2020 20:20:54

              inža >> Díky za gratulaci.S těmi candáty to vidím tak na závěr měsíce.Mám toho moc,nějak nestíhám.

                Ninža - Profil | Čt 2.7.2020 20:03:28

                sumec 1950 >> taky se připojuji s gratulací. A jak vidíš ty candáty na Lipně? Když tak se ozvi.

                  Nsumec 1950 - Profil | Čt 2.7.2020 19:53:55

                  Neutron >> Tome také díky.

                    Nsumec 1950 - Profil | Čt 2.7.2020 19:53:14

                    shakespearman >> Zdeňku díky.

                      Nsumec 1950 - Profil | Čt 2.7.2020 19:51:49

                      Hardyman >> Honzo díky.

                        NNeutron - Profil | Čt 2.7.2020 19:49:57

                        Ahoj Tondo, taktéž se připojím ke gratulantům a přeji všechno nejlepší k narozkám. Ať se Ti daří.

                          Nshakespearman - Profil | Čt 2.7.2020 19:37:30

                          Toníku, též se připojuji s gratulací k Tvým narozeninám a přeji Ti hlavně hodně zdraví. No a také Ti přeji pěkné úlovky u vody, i do sbírky retrocajku.

                            NHardyman - Profil | Čt 2.7.2020 19:27:05

                            Sundark >> Tondo přeji ti vše nejlepší k tvým narozeninám, pevné zdraví a mnoho času stráveného na rybách. 🍗🍺🥨🎣

                              Nsumec 1950 - Profil | Čt 2.7.2020 19:05:19

                              LSD >> Libore tobě také děkuji.

                                Nsumec 1950 - Profil | Čt 2.7.2020 19:04:19

                                Sundark >> Jirko moc děkuji za přání.

                                  NLSD - Profil | Čt 2.7.2020 18:59:01

                                  sumec 1950 >>
                                  Toníku, všechno NEJ k narozeninám!!!
                                  Hodně parádních retro úlovků do sbírky, hodně parádních úlovků ryb.
                                  Ale hlavně hodně zdraví!!!

                                    NSundark - Profil | Čt 2.7.2020 18:50:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vážení, před 70. lety se v tento den narodila jedna z legend retro rybařiny, vášnivý sběratel a moc fajn člověk - Tonda Sumec 1950!💥
                                    Tondo, přejeme Ti krásné úlovky ve vodě i na souši, rodinnou pohodu, dobré parťáky a hlavně pevné zdraví!!!🍻🍾🥃

                                      Nsumec 1950 - Profil | Čt 2.7.2020 18:24:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Nově zařazuji do sbírky tento prut i s navijákem.

                                        NSundark - Profil | St 1.7.2020 23:43:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Hardyman >>
                                        Honzo, nepřeháněj, jsem jenom zvědavej:-) Tyto Alpiny a Corsair jsou ty ideální kousky na sumíky. A pozor: Alpinu mám ve dvou velikostech, ta z katalogu Burok je ta menší, lesklá. Ta druhá, nečištěná, je ještě těžší než Corsair. ...Tak mě napadá, že jediné vhodné pruty na tyto půlkilové zabijáky musely být lososové pruty Made in England, co mi jich pár rozlepených leží v garáži.
                                        Tak mám o renovační motivaci postaráno:-)
                                        PS: Těším se, až s nimi půjdeme se Sumcem Toníkem na sumce, konečně vyzkouší pořádný naviják. Pokud ho tedy unese:-)))

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly