Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nkkkarlos - Profil | So 20.6.2020 10:24:08

Tasovická vydra >> tak já si z té noční moc nepamatuji, ale co vím tak na bráně dost čuměli když jsem projížděl :-))))
Teď už dám s těží polovinu, kor kdyš to proložím dezinfekcí....

    NTasovická vydra - Profil | So 20.6.2020 9:50:07

    kkkarlos >> Tak to bych nerozchodil... :-))

      Nvenca1 - Profil | Pá 19.6.2020 23:55:19

      kkkarlos >> .-))))

        Nkkkarlos - Profil | Pá 19.6.2020 23:38:25

        jarohardy >> já už dávno nejsem ve formě, nejvíc jsem dal 18 dvanáctek a jel na noční na kole, ale to už není pravda :-D

          Njarohardy - Profil | Pá 19.6.2020 21:45:24

          kkkarlos >> Karle až se dostavis tak te prozkousime a můžeš vzit do kapsy jako poradce toho synka z Frýdku 🤣🤣🍺🥃

            Njarohardy - Profil | Pá 19.6.2020 21:43:29

            Sundark >> Jirko mám na to takovou povidacku. Až mě navštívis tak ti jí povím. To víš léta tréninku 🤣🤣🍺🍺

              NSundark - Profil | Pá 19.6.2020 20:35:44

              kkkarlos >>
              Je mi jasný, odkud vítr fouká:-) Ale mohu potvrdit, že na nedávném JČ srazu Jarda držel vlajku hóóódně vysoko. A není vůbec obvyklé , aby se mnou někdo dokázal držet tempo v pití plzně. A natož mě předběhnout a pak na závěr polknout pár dezinfekčních kořalek:-)))

                Nkkkarlos - Profil | Pá 19.6.2020 20:15:10

                jarohardy >> no to mi je jasné 😂

                  Njarohardy - Profil | Pá 19.6.2020 19:54:03

                  venca1 >> ne je tam i pár origo rousku ale cca 30 je repasu

                    Njarohardy - Profil | Pá 19.6.2020 19:53:06

                    kkkarlos >> Karle to vzpomíná protože si tak od půlnoci už nic nepamatoval pan Mirek 😂😂🥃🥃

                      Nkkkarlos - Profil | Pá 19.6.2020 17:10:07

                      Sundark >> Je mi to jasný Jirko, s tím chmelem to znám z vyprávění od jedno zdejšího člena bývalého retro klubu ... 😉
                      Samozřejmě jen v dobrým a rád na výjezdy do Plzně vzpomíná !

                        NSundark - Profil | Pá 19.6.2020 16:50:44

                        kkkarlos >>
                        Karlos, je vidět, že Jardu moc neznáš. To, co jsi vyjmenoval, jedl Jarda naposledy s velkým odporem za základce. Kotlety a steaky u tyček nerostou a na chmel jsou ty rákosky krátký...:-)

                          Nkkkarlos - Profil | Pá 19.6.2020 16:12:59

                          venca1 >> jo, hlavně ty bankovky jsou repas ... 😉

                            Nvenca1 - Profil | Pá 19.6.2020 16:05:24

                            jarohardy >> Pěkné to máš, to jsou všechno repasy?

                              Njarohardy - Profil | Pá 19.6.2020 15:55:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              venca1 >> U mě to rasi takhle. 🤣🤣

                                Njarohardy - Profil | Pá 19.6.2020 15:46:24

                                Sundark >> Jirko z FU ne snad to tak daleko nedošlo ale kdyby mě chyběli nějaký drobný tak abych to mohl prodat dál. A taky čekám na kupce . Věci už máš trochu pohromadě za týden budou k odběru. Čekám na nějakej sraz vazačů aby se to všechno dalo do stavu. Dílna je dost veliká pro 5 dělníků.

                                  Njarohardy - Profil | Pá 19.6.2020 15:42:59

                                  kkkarlos >> Kajo já nic nepěstuju nejsem zemědělec . Radši si to koupím na trhu a uvážu pruty abych na to měl.

                                    Nvenca1 - Profil | Pá 19.6.2020 15:13:00

                                    kkkarlos >> U mě by to možná i vyrašilo, mám na zahradě deset čísel vody:-((

                                      NSundark - Profil | Pá 19.6.2020 14:51:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Venku chčije a chčije, tak jsem místo vláčení na Vltavě zajel do Nory pro pár rámečků a paspart.
                                      ,,Docel slušný", pravil synek. Pacholek... !

                                        NSundark - Profil | Pá 19.6.2020 14:41:37

                                        jarohardy >>
                                        Čekáš kontrolu z FÚ???

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly