Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

kkkarlos - Profil | Pá 19.6.2020 13:07:07

jarohardy >> proč to máš pod střechou? to už mělo být dávno na záhonech u rajčat a fazolí ....

    jarohardy - Profil | Pá 19.6.2020 12:53:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dnešní generální uklid v depozitu

      Hardyman - Profil | Ne 14.6.2020 20:55:13

      kkkarlos >> Díly jako z továrny nikdo nepozná co je originál a co ne. Je to stejně jedno hlavně, že je naviják kompletní.

        kkkarlos - Profil | Ne 14.6.2020 20:36:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Hardyman >> Honzo, jak to tak pročítám, tak mě posledně ze slovenska poslali ty echtovnější leštěné cívky...

          Honza70 - Profil | Ne 14.6.2020 19:06:29

          inža >> Tak to nepoznávám. Supr jako novej😄👌

            inža - Profil | Ne 14.6.2020 18:35:55

            sumec 1950 >> bohužel budu na Lipně. Tak až za mnou přijedeš na candáty, tak něco vezmeš. Ještě dám vědět.

              sumec 1950 - Profil | Ne 14.6.2020 17:12:32

              inža >> Kdyby se ti chtělo,pár pěknejch starejch laminátů by se u mě našlo.Ve středu jedu na kontrolu do nemocnice,mohl bych je vzít sebou..

                inža - Profil | Ne 14.6.2020 16:50:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Honza70 >> poznáváš ten laminát? Musel jsem sundat ty zelené vývazy a pod nimi bylo i číslo prutu. Více SZ.

                  sumec 1950 - Profil | Ne 14.6.2020 12:10:34

                  sintrix >> Šestnáctého se blíží,dobře děláš. Kdo je připraven,není překvapen.

                    sintrix - Profil | Ne 14.6.2020 11:03:34

                    Sundark >> Mám spárováno :-))))

                      Sundark - Profil | So 13.6.2020 21:47:56

                      jarohardy >>
                      Už Hamlet měl dilema... teď je to místo ,,Být či nebýt” sběratelské ,,Leštit či neleštit”. Ale stará auta a motorky vypadají daleko lépe v 1A vyleštěném stavu, ne??? Ať si každý leští co chce a jak chce a nenechá si do toho kecat!!!!😉

                        Hardyman - Profil | So 13.6.2020 21:43:20

                        jarohardy >> Leštění a to ostatní se probere jindy času dost.

                          Hardyman - Profil | So 13.6.2020 21:42:08

                          Sundark >> Opět krásné prostředí a fotky jako z katalogu.

                            Hardyman - Profil | So 13.6.2020 21:40:30

                            Sundark >> Jirko ALTEX to je jiná liga TAP se ním nemůže rovnat. Jak v použitých materiálech tak technickým řešením a celkovým zpracováním. TAP má akorát křížové navíjení o tom žádná. Altex také navíjí bezchybně. Za mě jednoznačně ALTEX vede po všech směrech.

                              jarohardy - Profil | So 13.6.2020 21:11:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Hardyman >> to byla máš pravdu, ale už prosakly informace co se tam dělo a někteří kteří se nezúčastnili možná litujou. Pivko dobrý a atmosféra super akorát jsme nevyresili to leštění. 😭😭

                                Sundark - Profil | So 13.6.2020 20:29:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Hardyman >>
                                Honzo,JČ jsou prostě nejvíc:-)
                                Dnes jsem otestoval další sestavy. TAP od Tlustoše chodí pěkně, ale Hardy Altex II. je úplně jiná liga, naprosto excelentní mašinka. Zdolávání ryb je s tímto navijákem je zcela mimořádným zážitkem a to ten můj je 70. letý dědeček.
                                Příště otestuji Solíky A a B.
                                Jo a v úterý zahájení, popřemýšlím, co spárovat...

                                  Hardyman - Profil | So 13.6.2020 18:59:48

                                  jarohardy >> Minulý týden u Jirky sraz neměl chybu. Vzpomněl jsem si jaká byla u něj skvělá atmosféra.

                                    Hardyman - Profil | So 13.6.2020 18:57:33

                                    jarohardy >> Jardo leštit jedině. Originální leták k navijáku Zenith. Jasně vše popsáno. Leštěný povrch je úprava jako lakovaní. Je jedno jestli to byl Rousek, TAP, Altex, SOL nebo zmíněný Zenith. Všichni výrobci tenhle starý způsob používali. Zkoušel jsem i Amway a šel pak do koše..

                                      jarohardy - Profil | So 13.6.2020 18:10:44

                                      Hardyman >> no tak vy dvá leštilové zase máte spor. Leštit či neleštit tot otázka filozofická.Lepší leštit navijáky než jinej vercajk na pochodu PP.

                                        Hardyman - Profil | So 13.6.2020 13:13:08

                                        kkkarlos >> Karle to není možné. Jeden ,,uznávaný” sběratel tvrdí, že je pak naviják zničený znehodnocený. Přitom dle mého pohledu to není pravda. Večer udělám fotku a mýtus leštit či neleštit jednou pro vždy vyvrátím.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly