Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NTasovická vydra - Profil | Ne 7.6.2020 19:03:05

Jurek >> Nejspíš jo, respektive byla než si ji někdo vzal do parády...

    Njarohardy - Profil | Ne 7.6.2020 15:09:24

    Sundark >> Tak jsem byl pěkně provarenej horlivym reportérem. To abych ti ten litr vratil za ten prut když pak za dva skončil jinde😭😭

      Njarohardy - Profil | Ne 7.6.2020 15:06:58

      Tasovická vydra >> no to jsme viděli při návštěvě Plzně jak je to s tou koralkou 🤣🤣🤣

        NJurek - Profil | Ne 7.6.2020 14:33:12

        Tasovická vydra >> a značka to je sona že?

          NTasovická vydra - Profil | Ne 7.6.2020 14:24:45

          sintrix >> No, to nevím. Vy tam všichni (alespoň dle fotek) chlastáte pivo a na to já nejsem zvyklej a ani mi to extra nejede. Já su kluk z Moravy odkojený moravským vínečkem a slivovicou. Piva dám tak 3-4 (když není nic jinýho a nemám na výýběr) a je vymalováno. 😁😁😁

            NTasovická vydra - Profil | Ne 7.6.2020 14:21:01

            Jurek >> Může být, ale klidně i lehčí položená. Na nějaký cejny nebo na "násáďáky" je to ideálka.

              NJurek - Profil | Ne 7.6.2020 14:17:50

              Tasovická vydra >> Takže to je proutek vyložene na plavanou? Delku vim 3,6m.

                Nsintrix - Profil | Ne 7.6.2020 14:05:30

                Tasovická vydra >> Se neboj !!!!
                My si tě "votestujem" sami. :-))))))) Na výdrž. :-))
                Jinak mimo angličana Milbro jsem otestoval laminátky od tebe.
                Výsledek shrnu 3 slovy.
                Fajn, bezva, príma !!!

                  NTasovická vydra - Profil | Ne 7.6.2020 14:04:37

                  Jurek >> Délku si změříš a na prutu bylo napsáno 7-15gr, síla vlasce 0,25.
                  Sběratelsky absolutně bezcenný, na ryby v pohodě.

                    NJurek - Profil | Ne 7.6.2020 13:10:39

                    Zdravím vás, nevíte o jaký prut se jedná? Myslím že by to měla být Sona ale zajímaji mne bližší udaje

                      NTasovická vydra - Profil | Ne 7.6.2020 11:00:27

                      Sundark >> Pěkný kluci. Škoda, že jsem se nemohl zúčastnit, ale příště už mi to musí vyjít. Některé z Vás znám osobně , zbytek zatím bohužel jen po telefonu, ale to musíme příště napravit. Od 15.6. už je otevřený konečně i Německo bez kontrol a bez překládání testu atd., takže na příště už budu ready!! 😉

                        Nsintrix - Profil | Ne 7.6.2020 9:39:11

                        Pořád stále vstřebávám včerejší návštěvu u Sundark-a.
                        Děkuji za pozvaní a možnost vlastoručně se prohrabat proutky a navijáky.

                          NHonza70 - Profil | Ne 7.6.2020 8:01:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          A tento barman se o nás celý večer staral. Díky

                            NNeutron - Profil | Ne 7.6.2020 7:47:24

                            Honza70 >> Vždyť já vím. Za Spartu také nehrají jen kluci z Letný :-)

                              NLSD - Profil | Ne 7.6.2020 6:55:12

                              Honza70 >>
                              Jsem rád, že Tě poznávám. :-)

                              Ještě jednou dík za Troníčka s plíškem!!!

                                NHonza70 - Profil | Ne 7.6.2020 6:16:49

                                Neutron >> Zdarec, nejen jihočeši, přijel jsem kluky poznat osobně z Brna. Supr sraz skvělí lidé. Pro identifikaci mám červený tričko, možná už i nos a oči🤣🍺

                                  NLSD - Profil | Ne 7.6.2020 5:11:49

                                  Sundark >>
                                  Jirko, chtělo by to jmenovky.
                                  Osobně znám jenom Toníka a Jardu
                                  :-(

                                    Ninža - Profil | Ne 7.6.2020 0:00:49

                                    Neutron >> Jižní Čechy taky fungují. Inža.

                                      NSundark - Profil | So 6.6.2020 23:08:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Retro sraz live😎

                                        NNeutron - Profil | So 6.6.2020 20:24:33

                                        Zdař Jihočeši, koukám, jste tam velmi silná sestava :-) Užijte si sraz.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly