Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NHardyman - Profil | So 6.6.2020 20:07:26

Sundark >> Jirko díky za pozvání je zde skvělá atmosféra.

    Nvenca1 - Profil | So 6.6.2020 18:57:28

    Honza70 >> to je dva roky stará fotka..-) Počasí přálo..-)

      NHonza70 - Profil | So 6.6.2020 18:52:41

      venca1 >> Na prosinec super počasí😁

        Nvenca1 - Profil | So 6.6.2020 18:43:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Honza70 >> Mi zase každý rok děláme v prosinci pochod smrti vláčkařů. Letos to bude sedmý ročník..-)

          NHonza70 - Profil | So 6.6.2020 18:36:59

          venca1 >> Je to tu super atmosféra,občerstvení atd. Díky Jirkovi vydařený sraz👍

            Nvenca1 - Profil | So 6.6.2020 18:17:02

            Sundark >> Pěkné, tak ať se daří..-)

              NSundark - Profil | So 6.6.2020 18:11:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Retro sraz v Týně v plném proudu, dorazilo i pár sběratelů mimo JČ revír, díky za návštěvu! Tato noc nebude krátká😇

                Nkkkarlos - Profil | So 6.6.2020 14:36:54

                Kurre >> Rousek to není na 100% , žáden Rousek nemá na svých kolečkách šroubované madélko a tekový tvar kliky taky nedělal. Velké hlavy těch šroubů také naznačují, že to kolem Rouska moc nešlo ...

                  Nsumec 1950 - Profil | So 6.6.2020 12:56:12

                  Kurre >> Více fotek by to chtělo.

                    NKurre - Profil | So 6.6.2020 10:31:20

                    Zdravím vás pánové,koupil jsem tenhle navijak nevi někdo jestli to je rousek?nebo spíš co je to zač ?Az dojde pošlu více fotek Dekuji

                      NHardyman - Profil | So 6.6.2020 10:27:39

                      sumec 1950 >> Tondo vidíš a já ho za 10000.- mohl prodat a udělal jsem dobře, že ho mám. Vím, že nejsou k vidění, ale to není můj případ.

                        Nsumec 1950 - Profil | So 6.6.2020 7:48:19

                        Hardyman >> A pak že jsou vzácný.Těch mosazných jsou mraky,akorát je má málokdo.

                          NHardyman - Profil | Pá 5.6.2020 20:16:14

                          Rousek celomosaz byl po ruce mám jich víc jeden stačí na ukázku.

                            Nboticar - Profil | Čt 4.6.2020 17:50:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dnes jsem nalezl u popelnice hromadu známek. Jedna ze známek je nejspíše s rybářskou tematikou...

                              Nsumec 1950 - Profil | Po 1.6.2020 23:23:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Nově přibyla do vitríny funglovka.Znalci jistě vědí.

                                Nboticar - Profil | Po 1.6.2020 15:03:49

                                venca1 >> Vypadá to tak.

                                  Nvenca1 - Profil | Po 1.6.2020 12:28:42

                                  kkkarlos >> Já prvně myslel ,že jsi udělal super duralák. -.-) Ale v tom telefonu je fakt howno vidět.

                                    Nkkkarlos - Profil | Po 1.6.2020 12:18:19

                                    venca1 >> co já vím? 😂 nějaký grafit, je to přestavěný prut od Save Gearu ...

                                      Nvenca1 - Profil | Po 1.6.2020 11:55:04

                                      kkkarlos >> Karle ten blank, co je to za matroš? Vidím to v telefonu a moc to zvětšit nejde.

                                        Nsumec 1950 - Profil | Po 1.6.2020 11:41:14

                                        kkkarlos >> Mám tady sazenici černého ořešáku.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly