Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

kkkarlos - Profil | Po 1.6.2020 9:48:26

inža >> ahoj, tohle je náš ořech, madlo na navijáku je turecký ořech

    venca1 - Profil | Po 1.6.2020 9:45:56

    Hardyman >> To používám na řetěz u všech dvoustopých vehiklů co vlastním..-)

      inža - Profil | Po 1.6.2020 8:26:43

      kkkarlos >> co jsi použil za dřevo? Já musí pár druhů vyzkoušet, jak to bude vypadat.

        statik - Profil | Po 1.6.2020 8:18:30

        Hardyman >> mě málem ukamenovali když jsem napsal,že WD40 používám na navijáky,jako že je to odmašťovač,odrezovač atd, akorát zapomněli na to, že WD40 je značka s více produkty,kdy vyrábějí vazelínu přímo na navijáky a olej, který má tu vlastnost,že rozpouští zatuhlé mazivo.

          Knapík - Profil | Ne 31.5.2020 21:32:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Včera jsem vyvětral a pokřtil duralák, že tří nahozů byl jeden jesen, tloušť a utržení. Úhoř se nekonal.

            Hardyman - Profil | Ne 31.5.2020 21:31:18

            kkkarlos >> Vůbec ničím nemažeš úplně na sucho? Měníš často ložiska? Já je neměním zase vůbec. Používám nejvíc WD40 to je zázrak.

              kkkarlos - Profil | Ne 31.5.2020 21:25:44

              Hardyman >> Honzo nevím, ten tam byl původně. Už tam není, takhle já navijáky nemažu ...

                Hardyman - Profil | Ne 31.5.2020 21:22:48

                kkkarlos >> Karle co ten mazací tuk není ho málo??

                  kkkarlos - Profil | Ne 31.5.2020 21:17:53

                  Honza70 >> trošku práce na něm bylo ...

                    kkkarlos - Profil | Ne 31.5.2020 21:13:16

                    Honza70 >> člověk míní a život mění, někdy se to tak prostě vyvrbí ...
                    Já jej taky ve sbírce nemám, ale alespoň jsem si s ním zatočil 😉

                      Honza70 - Profil | Ne 31.5.2020 21:11:25

                      kkkarlos >> Tvl.nepoznávám, supr práce👍, škoda že nejsem majitel😔

                        venca1 - Profil | Ne 31.5.2020 21:08:24

                        kkkarlos >> Já jich mám taky asi půl šuplíku, ale zatím se tam válí, protože jsem líný něco tvořit..-)

                          Big Mike - Profil | Ne 31.5.2020 21:08:18

                          My jako rodina jsme chodili roky a roky na 1. ledna hned ráno lovit okolo hospod špunty. Kdybych někdy... Jak šly roky, sakra toho ubývalo a 2 roky už na to prdíme, nestálo to za to, a špunty mám někde ve sklepě v igelitce.)

                            kkkarlos - Profil | Ne 31.5.2020 21:01:36

                            venca1 >> Venco já ty bublinky nemusím, ale sbíraj mi špunty z rodiny. Dělám z nich i splávky a třecí podložky. Třeba Sirius jí má korkovou....

                              venca1 - Profil | Ne 31.5.2020 20:50:13

                              kkkarlos >> To je dobrá záminka, jak do sebe nalít bednu šampáňa.:-))

                                sumec 1950 - Profil | Ne 31.5.2020 20:47:58

                                kkkarlos >> Karle,je to pecka! Dávám "VELKÉ LÍBÍ.

                                  kkkarlos - Profil | Ne 31.5.2020 20:41:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  inža >> pěkný to máš, já si stavěl jeden proutek a taky jsem použil dřevo a korek ...
                                  Ale je to moderna, ne retro a když korek, tak echt korek 😉😂

                                    kkkarlos - Profil | Ne 31.5.2020 20:26:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Honzo, poznáváš ho ? 😉

                                      Tasovická vydra - Profil | Ne 31.5.2020 17:51:13

                                      inža >> Pěěěěknýýýý!!!

                                        Hardyman - Profil | Ne 31.5.2020 17:05:07

                                        inža >> Petře ty jedeš ve stylu profi dílna.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly