Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Ninža - Profil | Ne 31.5.2020 16:39:11

Tak jsem si pořídil soustruh na výrobu rukojetí prutů. Zatím první zkušební pokus - polotovar, který musím ještě hodně doladit. Líbí se mi kombinace dřevo-korek.

    NHonza70 - Profil | Ne 31.5.2020 8:31:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Sundark >> Máš to tam Jirko pěkný i ten cajk. Já jsem na vranovské přehradě sice nechytám retro, ale tohle byla včera nádhera.

      NSundark - Profil | So 30.5.2020 22:56:55

      Hardyman >>
      Honzo, ale nejhezčí na tom je ta rybařina, klid, krása všude kolem...

        NHardyman - Profil | So 30.5.2020 21:28:35

        Sundark >> Jirko tak si představuji stylovku, prostě není co vytknout, úlovky a vybavení. Moc pěkné.

          NSundark - Profil | So 30.5.2020 21:22:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Chtěl jsem vyzkoušet, jak funguje větší Sirius / mám k Siriusům vztah asi jako LSD k Ladarům/, plus jak šlape STB II., tak jsem navinul vlas 0.20 a šup na kapry. Zdolávání se Siriusem je fakt fajn zážitek, nahazování je občas na skrytou kameru:-))). Stibůrek se chová při zdolávání hodně podobně jako Rousek z minulé akce. Pomalý převod, nic moc brzda.
          Retro lovu ZDAR!!!

            NHonza7 - Profil | So 30.5.2020 11:43:16

            sumec 1950 >> Děkuji za nabídku, ale tohle by nebylo řešení, stále by mi zůstával jeden bez kličky. Já ho nemám v tak pěkném stavu, jako je máš ty a to by mi bylo líto si je brát k vodě.
            Tohle jsou klasiky - nezničitelné navijáčky a já ho chci používat k lovu. Prosím tě klika z zeleného pasuje i na ten modrý?

              Nsumec 1950 - Profil | Pá 29.5.2020 22:03:01

              Honza7 >> Díky za uznání.Mám jenom jednoho celého navíc.Byl by k mání.

                NHonza7 - Profil | Pá 29.5.2020 16:04:05

                sumec 1950 >> Parádní sbírka, gratuluji. Prosím Tě nemáš náhodou jednu kličku na Ambidex 2430 na víc?

                  Nsumec 1950 - Profil | Čt 28.5.2020 21:29:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak trochu pozdní jarní úklid,a slíbil jsem posledně ukázat Ambidexy. Zatím jsem vyčistil jenom tyto dva regálky. V neděli mě čekají dalšíl

                    Nkkkarlos - Profil | Po 25.5.2020 23:05:44

                    Kurre >> Ta z Rouska mu docela sluší,mě by spíše nedal spát ten letovaný a křivý překlapěč. S tím bych asi něco hned udělal... ;-)

                      NKurre - Profil | Po 25.5.2020 16:22:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dnes jse mi povedlo ulovit naviják Hudson Ivýrobní číslo má 33.Nemá někdo nahodou kličku ?děkuji Radim Jinak jsou to pěkní bráškové .-)

                        N€mo - Profil | Pá 22.5.2020 21:53:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Toto som našiel asi 10 rokov dozadu pri Dunaji. Je to retro, alebo homemade?

                          NSundark - Profil | Pá 22.5.2020 17:22:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Hardyman >>
                          Já už asi jinak než retro chytat nebudu, kromě moře. Krámů na retro lov mám už docela dost🙂

                            NHardyman - Profil | Pá 22.5.2020 16:50:59

                            Sundark >> Jirko tak ty taky retro lov. Paráda máš sestavy vychytané. Moc pěkné.

                              NSundark - Profil | Pá 22.5.2020 16:33:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tohle je ta nejkrásnější kancelář😇

                                NCardinal - Profil | Pá 22.5.2020 10:21:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Chlapci, tak ja mám len jedného. Prešiel nejedným bojom a vyzerá ako vyzerá. Písmo nečitateľné ale inak pracuje stále skvele.

                                  NKnapík - Profil | Pá 22.5.2020 7:23:01

                                  Hardyman >> jj, naštěstí zatím ty zážitky přibývají ...

                                    NRasto. - Profil | Čt 21.5.2020 23:58:37

                                    venca1 >> Posli ho mne poslem ti ho spat s dierkami 😀

                                      Nvenca1 - Profil | Čt 21.5.2020 14:49:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Hardyman >> Já jich ještě pár omlácených na chytání mám, ale funglovka i s krabičkou mi zůstala jen jedna.:-))

                                        NHardyman - Profil | Čt 21.5.2020 14:35:18

                                        Knapík >> Některé okamžiky při chytání člověk nezapomene tyhle momenty velice dobře znám.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly