Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Hardyman - Profil | Čt 21.5.2020 14:34:12

venca1 >> BigS je stále žádaný pro úspěšnost v chytání. Ani nevím jestli nějaký mám.

    Knapík - Profil | Čt 21.5.2020 14:09:57

    Hardyman >> dodnes vidím ty záběry, když jsi ho nechal vyplavat a v tom ho mlaskla z hladiny ..., bohužel, pohřbil jsem ho už před lety.

      venca1 - Profil | Čt 21.5.2020 13:45:04

      Hardyman >> Já jich ještě pár mám, ale nic moc na to nešlo, u mně byly úspěšné voby Big S. Ale asi hodně záleží na vodě kde chytáš. A ta sestava je krásná.

        Hardyman - Profil | Čt 21.5.2020 13:23:09

        Knapík >> Věřím mohl by funguvat i nyní. Jenom ho vyzkoušet. Vlastně celá sestava je v pohodě chytatelná.

          Knapík - Profil | Čt 21.5.2020 12:51:19

          Hardyman >> tenhle wobler byl štičí smrt :-)

            sumec 1950 - Profil | St 20.5.2020 21:52:57

            venca1 >> v

              venca1 - Profil | St 20.5.2020 21:49:21

              sumec 1950 >> To je přesně ono. Já ho ale nacpu na Ugly Stik.

                sumec 1950 - Profil | St 20.5.2020 21:30:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                venca1 >> .

                  sumec 1950 - Profil | St 20.5.2020 20:17:54

                  venca1 >> Jo,už jsemto našel

                    venca1 - Profil | St 20.5.2020 20:12:53

                    sumec 1950 >> 30

                      Hardyman - Profil | St 20.5.2020 20:03:27

                      sumec 1950 >> Prut bude funglovka ten mám také pár let.

                        sumec 1950 - Profil | St 20.5.2020 20:00:26

                        Pepé - Vsetín >> Pepo,rum je zdravej.

                          sumec 1950 - Profil | St 20.5.2020 19:57:27

                          Hardyman >> Ten prut je také luxusní.

                            sumec 1950 - Profil | St 20.5.2020 19:55:51

                            venca1 >> Jaká je velikost toho ambidexe?

                              Hardyman - Profil | St 20.5.2020 19:41:56

                              sumec 1950 >> Tondo také jeden přihodím.

                                venca1 - Profil | St 20.5.2020 19:27:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                sumec 1950 >> Sehnal jsem jednu funglovku, ale bez škatule. Tak ho asi použiju na sumce..-)

                                  Pepé - Vsetín - Profil | St 20.5.2020 19:18:50

                                  sumec 1950 >> vadit ten rum... 🤣 už ho nepij 🤣

                                    Rasto. - Profil | St 20.5.2020 19:17:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    venca1 >> Maximum co povolim je ze president a potom BB II .Prestovlaknejede 😀

                                      sumec 1950 - Profil | St 20.5.2020 19:06:00

                                      Pepé - Vsetín >> Čau Pepo,nevím co nebude.

                                        sumec 1950 - Profil | St 20.5.2020 19:04:29

                                        venca1 >> Ambidexy budou příště.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly