Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Rasto. - Profil | So 16.5.2020 21:21:55

Pepé - Vsetín >> Co znamena vzhuru nohama?vzdy som to viazal takto. Aj ventilgumku som dal

    Pepé - Vsetín - Profil | So 16.5.2020 21:20:13

    Rasto. >> to raketové olůvko nám vázával strýc, když jsme s ním v 88' začali jezdit na Lačnov na ryby.
    Moc dík za připomínku těch časů!
    Jo a aby měl smysl jeho tvar, mělo by se vázat vzhůru nohama. Ale to nám došlo až po letech 🤣

      Hardyman - Profil | So 16.5.2020 20:40:30

      Rasto. >> Držím palce ať retro rybolov klapne.

        Rasto. - Profil | So 16.5.2020 20:19:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ide sa na to. Dalsia foto s uhorom. Dufam 😀

          tomvec - Profil | So 16.5.2020 13:55:22

          Chci navrátit lesk Rouskovi Stabil, založil jsem na to samostatnou otázku, tak kdyby někdo měl chuť tam poradit, předem děkuji.

          https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=761750

            Hardyman - Profil | So 16.5.2020 12:08:41

            boticar >> Já měl Silstar BT 40 na štiky a BT 30 na pstruhy ten mám pořád s náhradní kovovou cívkou, kterou jsem dokoupil.

              venca1 - Profil | So 16.5.2020 11:44:33

              Cardinal >> Taky jsem jich dost utrhal..-))

                Cardinal - Profil | So 16.5.2020 11:32:20

                venca1 - 16.5.2020 10:52:03 : to je pravda, no tie čo som mal sú nanávratne preč - v kameňoch zožrané. Hlavne ten žltozelený. Zubáče a šťuky šaleli.:-) Spomienky ostali.

                  venca1 - Profil | So 16.5.2020 10:52:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Cardinal >> Když ABU, tak voby..-)

                    Cardinal - Profil | So 16.5.2020 10:33:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Hardyman - 15.5.2020 20:55:41 : veru, je to dávno čo som túto plandavku máčal vo vode.:-)

                      venca1 - Profil | So 16.5.2020 9:19:46

                      boticar >> Taky používám na retrovláčku Sigmu a Ugly Stik. Sigma je nezničitelný držák..-)

                        boticar - Profil | So 16.5.2020 9:11:34

                        Hardyman >> já nad ním přemýšlel taky, ale v té době jsem hodně vláčel a Sigma 35 nebo Silstar BT35 byly lehčí a kompaktnější.

                          Rasto. - Profil | Pá 15.5.2020 21:08:01

                          Hardyman >> no po dlhom case som to vybral a bol som prekvapeny ze sa mi s tym hadzalo dobre. Je to pomale parabolicke a tym padom to viac toleruje chyby pri hadzani

                            Hardyman - Profil | Pá 15.5.2020 20:58:19

                            Sundark >> Jirko to je směska, ale člověk musí bohužel vzít vše. SOL je úžasný.

                              Hardyman - Profil | Pá 15.5.2020 20:55:41

                              boticar >> Kde ty časy jsou.

                                boticar - Profil | Pá 15.5.2020 20:53:06

                                Hardyman >> tento moderní má taťka taky. Doprodával se u Kajmana za 990, takže to bylo zarozumno.

                                  Sundark - Profil | Pá 15.5.2020 20:50:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Není Sol jako Sol:-)
                                  Toto pravil synek, poté, co jsme po delší době navštívili rajon: ,,Perla mezi sviněma!" Pokoru, hochu, pokoru...
                                  ...Asi jsme trefili hnízdo milovníků NDR laminátů, ty růžové rukojeti jsou fakt božíííííííííííí. Teda pokud je to NDR.
                                  Solík kolčo v tomhle stavu potěšilo náramně, černá origo šňůra je sexy:-)

                                    Hardyman - Profil | Pá 15.5.2020 19:41:23

                                    boticar >> Účtenka k 33.

                                      Hardyman - Profil | Pá 15.5.2020 19:39:28

                                      Rasto. >> Pěkný štípák, ale na chytání pouze výjimečně vždy sáhnu po moderní výbavě.

                                        Rasto. - Profil | Pá 15.5.2020 18:25:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Hardyman >> Velka parada. Ja uz som sa zmieril s tym co mam. I nas sa nic kloudneho aj tak zohnat neda. Vcera som to ale na chvilu vybral k vode. Ak nejaky jalec sa chytil. Musel som si zvyknut na tu “pomalost” oproti RPL+ co som mal v ruke v poslednej dobe casto

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly