Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Njarohardy - Profil | Út 25.5.2010 20:00:07

esoxx >> zdary.z jakého je to ročníku ten tábor.?je to ze stráže nad nežárkou.

    NKreja - Profil | Út 25.5.2010 18:56:14

    klidně utrácej já jdu na noční takže až zítra Ještě Ti něco pošlu domů Jarda

      Nesoxx - Profil | Út 25.5.2010 18:48:34

      Kreja >> zdar !
      A hele, že bych se ještě zdržel ? :-))
      Ta Ryna je parádní, teď musím bohužel do hypáče na nákupy, ale večer sem určitě MRKnu ! J.

        NKreja - Profil | Út 25.5.2010 18:47:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        a zítra konečně můžu poslat téma přívlač........teď aspoň detail pro esoxxe před spaním

          NKreja - Profil | Út 25.5.2010 18:45:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          tohle všechno vyřídit po noční...

            NKreja - Profil | Út 25.5.2010 18:43:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            tohle dát dohromady..

              Nesoxx - Profil | Út 25.5.2010 18:43:17

              kožich007 - 25.5.2010 18:37:55 >> jó, letí to, letí .......

              Tak zase někdy, musím zpět do reality :-)

                Nesoxx - Profil | Út 25.5.2010 18:28:19

                Co se o prázdninách naučíme, to se nám bude hodit později .....

                Petrův zdar !

                  Nesoxx - Profil | Út 25.5.2010 18:25:48

                  Ti nejlepší se sejdou opět v rybářském táboře pořádaném Českým rybářským svazem.

                    Nesoxx - Profil | Út 25.5.2010 18:24:35

                    Červen nabízí rybářské omladině hned dva svátky najednou. První z nich je Mezinárodní den dětí. Od tohoto okamžiku stoupá napětí, které vyvrcholí v poslední červnový den. Celoroční práce je zhodnocena na visvědčení :-) a malý rybář má před sebou dva měsíce volna. Žádné zkoušení, žádné písemky, žádné domácí úkoly.
                    Mnohé místní organizace připravují ve spolupráci s ODPM oslavy MDD a předávají mladým rybářům prázdninové povolenky. Někde je dávají mladým téměř současně s vysvědčením.
                    Dva měsíce volna, dva měsíce rybaření, dva měsíce rybářských úspěchů či zklamání jsou na dosah. A jednou po letech si všichni rádi na tuto dobu vzpomínáme. Na letní tábory, na rybaření s rodiči, příbuznými či kamarády, na starosti bezstarostného mládí ..... ( 1973 )

                      Nesoxx - Profil | Út 25.5.2010 18:19:18

                      kožich007 - 25.5.2010 18:14:34 >> bodejť, když jseš o dva roky mladší ! :-))

                      Dám sem ještě pár vzpomínek .....

                        Nesoxx - Profil | Út 25.5.2010 18:13:01

                        kožich007 - 25.5.2010 18:03:54 >> jsi mně tím úplně připomněl časy dávno minulé, kdy jsem vzal tele ( mám ho dodnes ) na záda, do něj celtu, ešus, čutoru, pár drobností a šlo se kam nás nohy zanesly.
                        Teď už si to nedovedu představit, že bych týden přespával v krmelci nebo ve stohu, dost jsem léty zpohodlněl ......

                          Nesoxx - Profil | Út 25.5.2010 17:59:59

                          kožich007 - 25.5.2010 17:51:40 >> hmm, bmw ....... právě že mi to něco připomínalo, je signovaná haknkrajcem ? :-))
                          Jinak jsi pro ni našel pěkný využití ...... super.

                            Nesoxx - Profil | Út 25.5.2010 17:46:59

                            kožich007 - 25.5.2010 17:19:20 >> ročník 42, říkáš ........

                            Není to po Němcích ? :-))

                              N:-)vydrák - Profil | Po 24.5.2010 19:58:14

                              Raketýr >> Viděls na aukru to šedý kolečko?

                                N:-)vydrák - Profil | Po 24.5.2010 19:57:48

                                esoxx >> supr

                                  NRaketýr - Profil | Po 24.5.2010 19:54:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  esoxx >> Za co? :-)
                                  Tak to Ti sem musím dát alespoň fotku kolečka Tokoz v "TOP" stavu :-)

                                    Nesoxx - Profil | Po 24.5.2010 19:52:06

                                    Raketýr >> a máš to !!! :-)

                                      NRaketýr - Profil | Po 24.5.2010 19:50:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      esoxx >> Ten širák nemá chybu! :-)

                                        Nesoxx - Profil | Po 24.5.2010 19:48:41

                                        : vydrák >> :-)vydrák - 24.5.2010 19:37:03 >> dík, je to samozřejmě TONAK, pořídil jsem si ho právě na retro chytačku a doufám, že bude mít co nejdříve premiéru. Zatím do něj sháním vhodný piercing .....
                                        A už valím :-)

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly