Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

N:-)vydrák - Profil | Po 24.5.2010 19:37:03

esoxx >> Ten klóbrc je moc hezkej,nosíš ho na retro rybařinu?

    Nesoxx - Profil | Po 24.5.2010 19:34:03

    kožich007 - 24.5.2010 19:18:56 >> já mám před sebou i pracovní víkend, takže to bude krušný :-((
    Jinak si poděkování zasloužíš, i za to, že jsi se Retrem prokousal od počátku, klobouk TONAK dolů ....

    Tak já se loučím, jdu provozovat gaučink ! :-))

      Nesoxx - Profil | Po 24.5.2010 19:18:17

      Štikové plováky za 5 kaček ......

        Nesoxx - Profil | Po 24.5.2010 19:11:36

        kožich007 - 24.5.2010 19:07:55 >> já slavil taky jen trochu, ráno jsem vstával v 5, mám oči angoráky ..... :-)

          Nesoxx - Profil | Po 24.5.2010 19:09:13

          Kreja >> parádní splávky Shakespeare, někde tu byl i článek, jak byly drahé a jak si je zrušní rybáři mohou vyrobit z bezinky :-)
          Ty sošky ryb jsou taky moc pěkný, nevíš co je to za výrobu ?
          A to rádio ...... !!! To si pamatuju u babičky, jeden knoflík na zapnutí, chvilku nic a pak to naskočilo a druhým se štelovaly stanice, byly tam názvy měst a vzpomínám si, že tam byl i Amsterdam či Berlín, poslouchal jsem z něj ( z rádia, ne z Berlína ) vždycky nedělní pohádky :-)

            Nesoxx - Profil | Po 24.5.2010 18:56:14

            kožich007 - 24.5.2010 16:52:18 >> ahoj, ten wob je náš wobbler PETR ( zn. Ryna ), dělalo se několik desítek dekorů a o tomhle můžu říct, že fungoval, mám na něj i nějakou tu štičku. Jako zajímavost uvádím, že některé byly i zvukové, zkus s ním zatřást ....
            Ta spodní planda je taky Ryna - ISLAND, tuším že byla ve 3 velikostech.
            Ty lahvinky jsou taky pěkný, třeba to ruský brendy, po včerejší výhře nad Rusákama bych i uvažoval o otevření ! :-))

              NKreja - Profil | Po 24.5.2010 17:08:17

              kožich007 - 24.5.2010 16:52:18 >> mrzí mě že jsem Ti do toho vlez Tuhle "literatutu" jsem dnes zrovna držel v ruce Ta pravá třpytka je esoxxova oblíbená Ryna Ta prostřední by měla být Mepska nebo něco jako česká Mepska Jarda

                NKreja - Profil | Po 24.5.2010 17:02:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                stačilo vyměnit šňůru a magické oko svítí dodnes...i elektronky k tomu mám

                  NKreja - Profil | Po 24.5.2010 17:00:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  když umřela tak tuhle parádu sousedi vyhodili k popelnici

                    NKreja - Profil | Po 24.5.2010 16:58:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    toto mi dávno darovala sousedka(přes 80let) a typuju že to má tak 50-60 let nejmíň

                      NKreja - Profil | Po 24.5.2010 16:55:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      za rok se hejno rozrostlo....pak byla ještě štika ale ta už mi do oka nepadla

                        NKreja - Profil | Po 24.5.2010 16:53:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        jeden z nejmilejších vánočních dárků tak 25let zpět

                          NKreja - Profil | Po 24.5.2010 16:52:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          tyhle Šejkspíry jsem koupil jako kluk a strašně jsem na ně dával pozor Kde tenkrát u nás sehnat "šejkspír"! Byla to sada i s návazcem 8,10,12 bročky,háček

                            NDEPRESS - Profil | Po 24.5.2010 8:27:03

                            esoxx - kdepák.. sobota a Hořice a 300 zatáček Gustava Havla a jeden nametenej zmáchanej atd...co šel před náma..

                              Nesoxx - Profil | Ne 23.5.2010 19:59:05

                              Kreja >> díky za foto, parádní náladovka před hokejem !!!

                              Tak držte všichni pěsti, ať se ten poslední krůček podaří !!!

                                Nesoxx - Profil | Ne 23.5.2010 19:55:16

                                DEPRESS >> :-))))))
                                Reklama na Repelent nebo předčasná oslava triumfu našich hokejistů ?
                                EDIT : Znáte ho ? Ne ( jen ho točíme :-))

                                  Nesoxx - Profil | Ne 23.5.2010 19:49:45

                                  SwingrUl >> odpovím za Bobříka, je to Hradec Králové zvaný Salón republiky !

                                    NKreja - Profil | Ne 23.5.2010 19:01:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    rychlý skener pro esoxxe před hokejem........

                                      NSwingrUl - Profil | So 22.5.2010 20:44:48

                                      bobrman >> Co je to za město?

                                        Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly