Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NKubas - Profil | Po 9.11.2015 22:10:44

pdpavel >> :) no jednou jo ale leda těm mejm :) ikdyž ta Daiwa a Abu možná jo, když je vidím s otřískanym stabilem 321 kterýmu se nevrací ani překlapěč a kluka táta mi řekne že na jinej nemá a při tom drží cigáro v ruce tak je mi z toho smutno.

    Npdpavel - Profil | Po 9.11.2015 22:02:28

    Kubas >>
    Paráda , pěkný kousky .... ty navijáky pujdou taky dětem ? :)

      NAlex dvaka - Profil | Po 9.11.2015 21:55:13

      Petrův zdar. Potřeboval bych poradit: nevíte někdo jak sundat ze štípaného prutu plastové sedlo navijáku? Potřeboval bych doplnit korek před sedlem. Dik za info

        NLovec Fišma - Profil | Po 9.11.2015 21:47:04

        Kubas >> taky bych chtěl :-)

          NKubas - Profil | Po 9.11.2015 21:43:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          A ještě toto jsem vyfasoval :) lepší fotky až po očištění, ale tap tokoz je funglovka :)

            NKubas - Profil | Po 9.11.2015 21:35:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dnes mi Standa věnoval pár věcí :) některé splávečky budou dlouho sloužit klukům v rybářským kroužku který vedu :) dostal jsem i několik navijáků, ale ty vyfotím až po očištění.

              Nkkkarlos - Profil | Po 9.11.2015 20:34:45

              Karhu >> Díky Mirku !

                NKarhu - Profil | Po 9.11.2015 20:31:30

                kkkarlos >> Moc pěkná práce

                  Nkkkarlos - Profil | Po 9.11.2015 20:24:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dva malí bráchové, levák a pravák.....

                    Nsimi1977 - Profil | Po 9.11.2015 17:46:32

                    Hardyman >> jo jo,udělají to hned!

                      NHardyman - Profil | Po 9.11.2015 17:40:28

                      simi1977 >> Simone ty jsi si pospíšil, ale triko s fotkou je vkusné.

                        Nsimi1977 - Profil | Po 9.11.2015 15:50:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tričko je hotovo!Především musím poděkovat Hardymanovi-Honzovi za zapůjčení fotky....díky

                        Nechal jsem si udělat jak dopředu tak dozadu.Žádná nažehlovačka!

                        Mám radost :-)

                          NMates PB - Profil | Po 9.11.2015 9:49:11

                          kkkarlos >> Jo máš pravdu.

                            Nkkkarlos - Profil | Po 9.11.2015 9:46:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Já jdu za chvíli makat na tomhle, potřebují všechny nová madélka a některé i nové osičky....

                              Nkkkarlos - Profil | Po 9.11.2015 9:42:42

                              Mates PB >> Marťas já myslím, že budeš muset skočit vedle. Pokud mně paměť neklame tak jí tenkrát nabíral ve velkým a rozesílal Petr.

                                NMates PB - Profil | Po 9.11.2015 9:34:40

                                Kluci kdo mi z vás tady tenkrát přivez tu Pentu z Mladý Boleslavi?

                                  Nkkkarlos - Profil | Ne 8.11.2015 22:09:22

                                  sumec 1950 >> Toníku, tu hledat nemusíš ani madélko není třeba, nějaké zelené tady mám...

                                    Nsumec 1950 - Profil | Ne 8.11.2015 22:06:49

                                    kkkarlos >> Je nová,ale schází hliníková hřídelka.Možná že jí ještě najdu,ale až zítra.

                                      Nkkkarlos - Profil | Ne 8.11.2015 22:03:34

                                      sumec 1950 >> Kurňa kluci Vy jste tak šikovní, to si snad ani nezasloužím. Děkuji Ti předem za ní Toníku, prolezl jsem všechny 65-ky co mám a na všech je bohužel neoriginální klika. Jsou na nich narvány kliky z Roenů :-( , tak že i tu kliku od Tebe uživím, díky!

                                        Nsumec 1950 - Profil | Ne 8.11.2015 21:57:18

                                        kkkarlos >> Karle,kličku na červeňáčka ti pošlu zítra.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly