Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NMates PB - Profil | Út 10.11.2015 20:32:17

tajmen1 >> Nehodlám s těma logama nijak kšeftovat.

    Ntajmen1 - Profil | Út 10.11.2015 20:07:03

    Mates PB >> Jo,jo.Dík.Chtělo by to víc muškařského retra.Jinak loga pěkné,akurát mám obavy,aby to nesklouzlo někam kde bychom my retraři asi nechtěli.Retru a Petru zdar.

      NMates PB - Profil | Út 10.11.2015 19:52:25

      tajmen1 >> Tuhle fotku jsem už viděl několikrát, ale nikdy se neomrzí.

        N: vydrák - Profil | Út 10.11.2015 19:51:59

        Mates PB >> Dokončenej prut mě bude hodně zajímat,opravě laminátů se tady téměř nikdo nevěnuje.

          Ntajmen1 - Profil | Út 10.11.2015 19:51:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          A ještě muškařské automaty.

            NMates PB - Profil | Út 10.11.2015 19:49:44

            : vydrák >> Mám stříbrnou folii z tiskárny a hlavně, nová nit - polyester Suprim 30, ale bacha, ještě neni zalakováno - myslím, ale že to bude dobré.

            Mám i folii s takovou měďo zlatou patinou na ty šedý lamináty. Jeden už jsem včera vyvázal a vypadá to very gut. Fotky dám až budu mít vyvázaný všechno.

              Ntajmen1 - Profil | Út 10.11.2015 19:48:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Trošku muškařiny,už mi tady chyběla.Rousci.

                N: vydrák - Profil | Út 10.11.2015 19:47:03

                Mates PB >> Co jsi dal pod ty nitě,alobal? Vypadá to naprosto perfektně.
                Profesionální práce,upřímně klobouk dolu.

                  NMates PB - Profil | Út 10.11.2015 19:44:13

                  : vydrák >> To Sol logo jsem si už objednal, doufám, že půjde do druhého tisku. Budou to zas fešáci.

                    NMates PB - Profil | Út 10.11.2015 19:43:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jinak zde několik pokusných testů. s tím Trondou a Rynou jsem asi spokojen U Ryny se mi líbí logo na bílé folii, Tronda se mi líbí jak vodoobtist, tak průhledná folie. Tokoz a Rousek se mi nelíbí, bude se muset odladit.

                      N: vydrák - Profil | Út 10.11.2015 19:41:55

                      Mates PB >> Teda valim voči Mates, povedl se ti a moc.
                      I ty loga jsou perfektní,to zase jako jo.

                        NMates PB - Profil | Út 10.11.2015 19:40:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        : vydrák >> Něco pro tebe Romane - toho Sola asi poznáváš - už jsem mu šáhl do ofinky


                        Bambus je díl prutu určený na testy.

                          N: vydrák - Profil | Út 10.11.2015 19:37:35

                          Mates PB >> Hmmm...
                          Lidi se jakž takž naučili opravovat pruty,teď na nově vyvázaný a nalakovaný proutky originál loga a rozeznat originál od falza bude teď vyšší dívčí. Tohle je balancování na hodně ouzký hraně:-)

                            NMates PB - Profil | Út 10.11.2015 19:36:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak jsem to dneska přivezl.....jak jsem čekal ještě mě čeká dlouhá cesta.

                            Z leva - průhledná samolepící folie - nevhodná na 6-ti hrané pruty

                            uprosted vodobtiskový papír - laminát a dural bude asi v pohodě ale bambus ne i když ten Tronda se mi jeví docela dobře.

                            Bílá samolepící folie - cesta dobrá bude nutné odladit hlavně rousko-tokozácké barvy.



                              Nsimi1977 - Profil | Út 10.11.2015 18:08:29

                              ...dnešní retro úlovek.Zajímavě červený prut s označením 7340/3.

                                Ndirekt - Profil | Út 10.11.2015 12:26:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                dnešní retro přírůstek z minulého týdne. Kdyžtak vyměním jeden ten metr kdyby někdo ho potřeboval

                                  NKubas - Profil | Po 9.11.2015 23:00:08

                                  Magič >> Díky Milane. To víš že by mu to udělalo radost, ale nechci tady z toho dělat nějakou sbírku, víš jak to myslím. Domluvíme se po SZ abysme neplnili zbytečně Retro diskuzi.

                                    NMagič - Profil | Po 9.11.2015 22:36:58

                                    Kubas >> Chtěl jsem to dát nějakému prckovi do začátku tak jestli to ten prcek s 321čkou bude chtít,tak mu to rád pošlu.Pošta jde na mě.Žádná diskotéka to není ale vše funkční a prut je DAM 270cm.

                                      NKubas - Profil | Po 9.11.2015 22:28:02

                                      pdpavel >> Díky, s kolegou se je snažíme tak nějak vybavovat našima věcma, nebo nám kolegové na schůzi sem tam něco daj. :) Jelikož jde o kluky a dvě holčiny cca od 6 do 12 let tak jsou lepší kratší lehčí proutky. To sem ale nepatří, Honzo pak to promázni prosím. Díky. :)

                                        Npdpavel - Profil | Po 9.11.2015 22:20:48

                                        Kubas >>
                                        Když se kě mě někdy dostane něco co by šlo ještě pro děti využít tak se ozvu a pošlu...
                                        Měl bych tu tedkon jen nějaký pruty sona ...

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly