Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Magič - Profil | Ne 8.11.2015 21:51:25

kkkarlos >> Tak to je pecka! Dorazilo Ti to teda v cajku,to je dobře.Bál jsem se hlavně o ten překlapěč od Petra.

    kkkarlos - Profil | Ne 8.11.2015 21:48:05

    Magič >> Teda Milane to je fofr, tak já Ti alespoň trošku potěším oko. A mnohokráte díky !

      Magič - Profil | Ne 8.11.2015 21:43:46

      kkkarlos >> Zejtra letí k Tobě.

        pdpavel - Profil | Ne 8.11.2015 21:42:19

        kkkarlos >>
        Kájo paráda, jen teda tuhletu kličku taky vubec nemám :(

          kkkarlos - Profil | Ne 8.11.2015 21:40:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jedna rychlá fotka z dnešní nedělní tvorby. Je to radost, když se to už skládá dohromady a vše sedí jak má.
          PS: Pavle průser, rozdávám navijáčky a nemám na toho červeňáka kličku :-(

            Hardyman - Profil | Ne 8.11.2015 21:31:59

            kkkarlos >> Karle jasně já vím a dovedu si to představit, že Tonda má vše vychytané je šikula.

              Hardyman - Profil | Ne 8.11.2015 21:28:55

              sumec 1950 >> Tondo já si myslel, že je máš vedle sebe přikryté dekou. Když jsou ve vitríně tak to jo.

                Hardyman - Profil | Ne 8.11.2015 21:26:29

                Ziggy >> Určitě budou vypadat lépe to je jasné už se na ně těším.

                  kkkarlos - Profil | Ne 8.11.2015 21:26:14

                  Hardyman >> Honzo Toník to má namakaný, po levé ruce ženu a po pravé navijáčky. Má to doma dost pěkný a útulný, byl jsem v létě u něj na návštěvě a paráda. A když dostaví tu obytnou verandu tak to bude mít úplně super......

                    sumec 1950 - Profil | Ne 8.11.2015 21:25:36

                    Hardyman >> Honzo,vitrínu a pruty mám vedle hlavy,a tak chodím s nimi spát.Co je na tom divnýho?

                      Ziggy - Profil | Ne 8.11.2015 21:21:11

                      Hardyman >> právě že jsou jiný, to je to co mě na nich zaujalo a nenechal jsem na pospas časům Honzo, slušná očista jim naleje novou krev do žil......

                        Hardyman - Profil | Ne 8.11.2015 21:20:31

                        sumec 1950 >> Tondo vím, že máš krásné navijáky, ale ty s nimi chodíš spát?

                          Hardyman - Profil | Ne 8.11.2015 21:17:50

                          Ziggy >> Petře díky hliníkovým cívkám a kličkám vypadají proudy líp než originál jsou zajímavý. Trochu je vyčistit a vyleštit určitě by sbírku obohatily tím, že jsou jiný.

                            sumec 1950 - Profil | Ne 8.11.2015 21:17:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Hardyman >> Honzo,vedle těchto mazlíčků se taky dobře usíná.

                              Ziggy - Profil | Ne 8.11.2015 21:16:48

                              Hardyman >> já to věděl Honzo, ten DAM vypadá i tak skvěle

                                Ziggy - Profil | Ne 8.11.2015 21:15:24

                                Karhu >> ahoj Mirku, přiznám se že je ladit nebudu, není to má krevní skupina, nejsou ani čistěné, dal jsem je pro info všem, různé varianty, tuto jsem neviděl

                                  Hardyman - Profil | Ne 8.11.2015 21:13:53

                                  Ziggy >> Petře D.A.M. chodí báječně až budu mít čas a chuť dám je do gala.

                                    Ziggy - Profil | Ne 8.11.2015 21:12:36

                                    direkt >> jsem rád že se ti líbí Jirko, jsou celokovové, kolik bylo verzí proudů?

                                      Hardyman - Profil | Ne 8.11.2015 21:12:35

                                      direkt >> Jirko musím je jenom lehce promazat a dát jim malou péči. Jinak jsou funkční a hlavně nejsou vyběhaný.

                                        Karhu - Profil | Ne 8.11.2015 21:10:58

                                        Ziggy >> Pěkný Proudy do proudů : -) ( ale ty kličky by jsi měl doladit )

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly