Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Ndirekt - Profil | Ne 8.11.2015 21:05:55

Ziggy >> pěkný Kousci , Petře.

    NZiggy - Profil | Ne 8.11.2015 21:00:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Já přidám jen maličkost......
    Na dravce asi v pohodě ale nevyzkouším je, jsou na mě trochu težší......

      NZiggy - Profil | Ne 8.11.2015 20:57:17

      Hardyman >> tak to je velká klasika Honzo, ten DAM je opravdu zajímavej, střední kousek, a šlape jak hodinky ne? Jak je u těchto navijáků zvykem

        Ndirekt - Profil | Ne 8.11.2015 20:45:42

        Hardyman >> Honzo, pěkný kousci.

          NHardyman - Profil | Ne 8.11.2015 20:40:00

          Ziggy >> Petře tak ještě další klasika trochu starší..

            NZiggy - Profil | Ne 8.11.2015 20:28:18

            Hardyman >> jo jo Honzo, to je klasika, pořád mne to táhne tímhle směrem....

              Nsumec 1950 - Profil | Ne 8.11.2015 13:38:59

              Koukám,že se tady po delší době opět objevila cizina.To je dobře.

                Ndirekt - Profil | Ne 8.11.2015 13:21:30

                Hardyman >> Honzo, dekuji ti , trochu jsme se projeli, výlet byl supr!

                  NHardyman - Profil | Ne 8.11.2015 12:55:29

                  : vydrák >> Romane mám z nich také velikou radost. Děkuji.

                    NHardyman - Profil | Ne 8.11.2015 12:51:10

                    boticar >> Sigma se zlatou cívkou je Made in Korea, ale to mi vůbec nevadí kdysi jsem ji vlastnil. Mám ji z nostalgie.

                      Nboticar - Profil | Ne 8.11.2015 12:43:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tento týden jsem si spravil náladu návštěvou opravny a bazaru v Husinecké.
                      Kromě jednoho obušeného superambidexíka 2499 za 600 kč jsem si tam koupil totálně zatuhlou Daiwičku. Po namazání se krásně rozjela, i když ambidexí hladký chod to pořád není. Podle mě je to ale ukázka, že i plastový navijáček může být celkem hezký.
                      Mají tam ale spoustu dalších pokladů.

                        N: vydrák - Profil | Ne 8.11.2015 12:41:39

                        Hardyman >> Krásný kousky v krásném stavu.

                          Nboticar - Profil | Ne 8.11.2015 12:37:19

                          Hardyman >> Jaké jsou prosím rozdíly mezi sigmou se zlatou cívkou a normální černou? Mám cvakací i necvakací verzi sigmy, ale tuhle zlatou ještě ne.

                            NHardyman - Profil | Ne 8.11.2015 11:49:53

                            direkt >> Jirko krásné navijáky ty jsi musel pro ně být hodně daleko...Shakespeare je sběratelská klasika, která neomrzí.

                              Npdpavel - Profil | Ne 8.11.2015 11:42:51

                              kkkarlos >>
                              Ahoj , ne ještě sem ho nesehnal. Včera sem si s jedním "zdechláčkem" chtěl zatočit a ani se nehnul v jakém byl stavu, tak sem ho tam nechal ležet.
                              Na fotce vypadá fakt exkluzivně ....koukám že budu zase dlužníkem :)

                                Nkkkarlos - Profil | Ne 8.11.2015 9:45:24

                                Jinak jsem Vám tady chtěl dát při té neděli malý fotoseriál. Mnělo se jednat o vymezení vůle madélka na kličce Stabilorouska III , bohužel mi klekl v dílně mobil. Tak snad příště...

                                  Nkkkarlos - Profil | Ne 8.11.2015 9:40:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  pdpavel >> Pavle, doufám že jsi jej ještě nesehnal....

                                    Nboboabobo - Profil | So 7.11.2015 23:39:27


                                    hi, jerry congratulations you are lucky man .
                                    t,

                                      NZiggy - Profil | So 7.11.2015 23:34:16

                                      direkt >> to nevadí Jirko, myslel jsem si to, retro výměnu jsem odsranil z hledáčku sledovaných, tak mi bude stačit co mi povíš ty až se uvidíme....

                                        Ndirekt - Profil | So 7.11.2015 23:28:19

                                        Ziggy >> Peto, tenhle ne, fotky už jsem poslal na retro výměnu

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly