Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

pdpavel - Profil | Ne 1.11.2015 11:28:52

simi1977 >>
No je to tak, minule sem ty pruty taky nechtěl a on že to rozláme do popelnice.... tak sem si je vzal ...
protože jak se znám tak bych pak prohrabával tu popelnici :)

    simi1977 - Profil | Ne 1.11.2015 11:22:17

    pdpavel - 1.11.2015. 11:19:24 >> nechci je mít,ale prostě přijde dědek,má 5 prutů a 1 naviják a řekne ti vem si to všechno.No a řekneš mu,že chceš jeden naviják????

      pdpavel - Profil | Ne 1.11.2015 11:19:24

      simi1977 >>
      Je vidět , že tím úplně žiješ. Zachvíli budeš mít víc prutů , než navijáků :)

        simi1977 - Profil | Ne 1.11.2015 10:36:39

        Hardyman >> jo jo,taky jsem to třídil od 7:00

          Hardyman - Profil | Ne 1.11.2015 10:30:05

          simi1977 >> Simone vypadá, že budeš otvírat i servis starých navijáků a rybařiny. Máš součástky i přehledně rozdělené jako někde v opravně.

            simi1977 - Profil | Ne 1.11.2015 10:30:01

            Prosím o radu:na jaké navijáky jsou tyto kolečka?
            Děkuji

              simi1977 - Profil | Ne 1.11.2015 10:24:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ....tak jsem dnes dělal úklid.Už to bylo opět katastrofa!Stejně to mám na zemi,protože ty klacky se mi nějak přemnožily!

                kkkarlos - Profil | So 31.10.2015 20:29:17

                Hardyman >> Honzo, zase na druhou stranu, kdybych dělal denně tu titěrnou práci, tak by mně fascinovalo to co dělám teď. Tak že si nevybereš, jsem rád za to co dělám a taky že mně baví ta titěrná práce :-)))

                  Hardyman - Profil | So 31.10.2015 20:15:50

                  kkkarlos >> Karle já jsem chtěl jít na hodináře, ale řeči budeš se koukat pořád do hodin. Nakonec z toho sešlo.

                    kkkarlos - Profil | So 31.10.2015 20:07:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jsem měl jít do učení za hodináře :-)

                      Hardyman - Profil | So 31.10.2015 20:01:17

                      Mates PB >> Martine jenom jsem tenhle vzhled vyzkoušel. Akorát nevím jestli je doopravdy wobler Rousek.

                        Mates PB - Profil | So 31.10.2015 17:49:27

                        Hardyman >> Honzo fotíš hezky, ty filtry nemáš za potřebí.

                          Hardyman - Profil | So 31.10.2015 14:25:59

                          Malá novinka dle původního majitele wobler Rousek.

                            simi1977 - Profil | So 31.10.2015 13:45:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ještě jsem zapomněl drobnost....

                              simi1977 - Profil | So 31.10.2015 13:45:29

                              pdpavel >> ten je nový,má visačku :-)

                                pdpavel - Profil | So 31.10.2015 13:42:58

                                simi1977 >>
                                Jo je toho dost :)
                                Ten obal je jak novej skoro vyžehlenej...

                                  simi1977 - Profil | So 31.10.2015 13:41:00

                                  pdpavel >> děkuji,zkusil to nějak lépe naaranžovat,ale při tom množství??

                                    pdpavel - Profil | So 31.10.2015 13:36:36

                                    simi1977 >>
                                    Ta červená kačena s tím černým pruhem to asi nebude ryna viď ?
                                    Vypadá parádně, ten bílozelenej co je podní mám tak ta nad nim to je velikost akorát na retroštiku...
                                    Za mě fotka OKi ...

                                      simi1977 - Profil | So 31.10.2015 13:22:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dnešní úlovek..snad jsem to trochu naaranžoval?

                                        sumec 1950 - Profil | Pá 30.10.2015 21:19:26

                                        Chlapi,co tady vyšilujete k vůli jednomu plíšku.Ten plíšek totiž nebyl na prutě jen tak.Měl svůj význam,a dával se jen vyjímečně.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly