Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Npdpavel - Profil | Pá 30.10.2015 20:27:16

Hardyman >>
jen sem chtěl dát Matesovi příklad..... mě se ta fotka nelíbí , tak aby ti nekazila diskuzi...
Jak chceš ..

    Npdpavel - Profil | Pá 30.10.2015 20:25:48

    kkkarlos >>
    Předevčírem sem byl vláčet a vytahal sem listí , že bych naplnil kompost :)..... v pondělí pujdu na štiku na živou... vikend mám v práci ale zase mužu u PC sledovat mrk :)
    Jo a vím o mušáku tokoz co by potřeboval opravu ale nemužu ho z majitele dostat a ani sem prut naživo neměl šanci vidět a osahat,, má ho kolegy z práce brácha a prý je to škrt,,, tak to nevypadá dobře :(

      NHardyman - Profil | Pá 30.10.2015 20:24:03

      pdpavel >> Pavle mám mazat nebo ne vždyť je to tvůj názor.

        Nkkkarlos - Profil | Pá 30.10.2015 20:21:42

        pdpavel >> Klidně bych se toho nebál, snad jen bych Simimu dodal lak a nitě. Tak dobře víš Pavle, že přeci funglovku nemůžu vzít k vodě. Ale.... no možná se o víkendu odhodlám a zajdu jej prubnou. No uvidím, candáti taky čekají, tak nevím kde dřív skočit :-)))

          Npdpavel - Profil | Pá 30.10.2015 20:18:48

          kkkarlos >>
          si ho necháš od něj vyvázat a láknout ? :-)
          Pořád sháníš mušák a když ti příjde tak ho jen leštíš a bojíš se ho jít zlomit k vodě viď?

            NLSD - Profil | Pá 30.10.2015 20:17:12

            pdpavel >>

            špatnej zápis, vím

              Npdpavel - Profil | Pá 30.10.2015 20:15:52

              Mates PB >>
              Doufám že je poznat že sem to nefotil já u mě doma, jen aby jste se mě pak neptali jak pěstuji ty muškáty a ostatní kytky :)

                Nkkkarlos - Profil | Pá 30.10.2015 20:15:18

                Já nevím co tady pořád řešíte, Simi ten prut časem zkompletuje a pak mi jej podaruje na chytání. Dobře ví že sháním štípaný mušák, a přece by mně nenechal se trápit u vody s nějakým Tokozem. :-)))
                Že jo Simone...

                  NMates PB - Profil | Pá 30.10.2015 20:14:04

                  Hardyman >> Ano máš pravdu.

                    NMates PB - Profil | Pá 30.10.2015 20:13:45

                    pdpavel >> Souhlasím.

                      Npdpavel - Profil | Pá 30.10.2015 20:04:26

                      Mates PB >>
                      Jsem přesvědčen že troníček po Simiho opravě bude po opravě lepší než ten proutek vedle něj :)
                      Hele nikoho se nezastávám o simiho opravách si myslím sve :) ale vem si že třeba mu někdo zavolá že má staré věci on tam jede a pak "jen" pruty, no tak už je veme když tam je....... možná je třeba trošku škoda že Simi fotí pokaždé celý ulovek a nevybere jen něco a nevyčistí to a neumí to moc podat.......
                      Třeba si sypu popel na hlavul ale jde take oto ulovek umět podat..... dám sem jeden příklad jo ?
                      Včera jsem sem vkládal muj ulovek v mém podání a ukážu Ti i ostatním jak stejné věci jdou podat jinak.....
                      PS: Pak to radši smaž Honzo .... díky :)

                        NHardyman - Profil | Pá 30.10.2015 19:58:51

                        pdpavel >> Simon ví asi co dělá. Plech zůstane na prutu kam patří a kde byl od samého začátku. Plech za dva tisíce, blbost každý by poznal, že na jiný prut nepatří. A jak dopadne oprava to je každého věc čistě soukromá.

                          NMates PB - Profil | Pá 30.10.2015 19:55:04

                          pdpavel >> Prut by jistě vzkříst šel, ale obávám, se že "simicustomhobby" dílna není to pravé místo. Neni to ani týden co se tu dušoval, že sbírá jen navijáky a zas takový otep, nezávidím mu to, ale je mi těch věcí líto.........vážně líto.

                          Každýmu jinýmu bych to přál.

                            Npdpavel - Profil | Pá 30.10.2015 19:51:28

                            LSD >>
                            proč by ten plíšek měl stát dvojku ? fotky moc podrobné nejsou ale pochopil jsem že má oba díly jen to není vyvázané a bez oček.... tak by prut asi vzkřísit šel a ne jen odloupnout plíšek... :)

                              NLSD - Profil | Pá 30.10.2015 19:35:30

                              simi1977 >>
                              Né, dělám si prču.
                              Na co mi bude plíšek za cca dva litry bez prutu???
                              Na HOV.O

                                NHardyman - Profil | Pá 30.10.2015 19:34:37

                                simi1977 >> Simone úžasné to jsi borec, dej se do opravy a uvidíš, že prut bude moc pěkný. Vyvázání by šlo rychleji tkaničkou od bot. Mám hodně tenkou hedvábnou nit pokud by jsi chtěl pošlu ti jí. S tou oprava trvá déle.

                                  NLSD - Profil | Pá 30.10.2015 19:29:28

                                  simi1977 >>
                                  Simone, opět zde a otevřeně
                                  Radši na něj nešahej a prodej mi ten plíšek!!!

                                  :-))))))))))

                                    Nsimi1977 - Profil | Pá 30.10.2015 19:17:26

                                    Musím Vás zklamat,ale žádná nabídka nebyla SZ.Jinak bych ho zkusil opravit,niť mám,ale nemám špičku a očka.

                                      NHardyman - Profil | Pá 30.10.2015 19:16:38

                                      sumec 1950 >> Tak kdo ten prut koupil nic se mu nestane jenom dostane kartou přes hlavu....

                                        NHardyman - Profil | Pá 30.10.2015 19:15:10

                                        sumec 1950 >> Tondo no jasně jedině dobře.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly