Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nsumec 1950 - Profil | Pá 30.10.2015 18:53:06

Hardyman >> Já vím,že to nemyslíš zle.Proč taky?

    NHardyman - Profil | Pá 30.10.2015 18:48:36

    sumec 1950 >> Tondo nic ve zlém mne osobně je to úplně fuk kdo co píše přes SZ mám z toho akorát legraci.

      Nsumec 1950 - Profil | Pá 30.10.2015 18:27:45

      Hardyman >> No vidíš Honzíku,já tady mám nádhernej spodek od p.Troníčka když už pracoval v Lověně,a byo by ho škoda,kdyby se k němu ta špička nenašla.Tak prostě hledám,no.

        NHardyman - Profil | Pá 30.10.2015 18:24:11

        sumec 1950 >> Tondo no teda u tebe bych to nečekal ty jsi ale lišák.

          NLSD - Profil | Pá 30.10.2015 18:22:21

          Hardyman >>
          Jo, trochu by si napravil reputaci, ne?

          :-)))

            Nsumec 1950 - Profil | Pá 30.10.2015 18:20:51

            LSD >> Já jsem napsal,ale v souvislosti na dřívější poptávku,když jsem sháněl špičku na můj spodek.Tak uvidím,co se z toho vyvine.Nevidím v tom nic špatného.

              NHardyman - Profil | Pá 30.10.2015 18:20:08

              LSD >> Pokud to Simon zveřejní je frajer...už se těším. Jestli to ovšem pošle. S tím retro bazarem tady, to byl pokus o vtip.

                NLSD - Profil | Pá 30.10.2015 18:15:07

                Hardyman >>
                Honzo, ne. Od toho je tady retro bazar. Ale vím, jak to tady na MRKu chodí.
                Zeptáme se Simona, kolik dostal a od koho SZ, že to torzo berou?
                Já to napsal zde naprosto otevřeně

                  NHardyman - Profil | Pá 30.10.2015 18:04:23

                  LSD >> Libore nebude lepší z retra udělat i obchodní retro.

                    NHardyman - Profil | Pá 30.10.2015 18:03:06

                    simi1977 >> Simone zapomněl jsi napsat, že Troníčka pouze do šikovných rukou. Pustíš se do opravy?

                      NDóla - Profil | Pá 30.10.2015 17:23:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Večerní České slovo, 1. října 1940.

                        NLSD - Profil | Pá 30.10.2015 16:19:42

                        simi1977 >>
                        Asi s křížkem po funuse, ale za pokus to stojí.

                        To torzo bych kvůli tomu plíšku vzal
                        :-)))

                          Nsimi1977 - Profil | Pá 30.10.2015 15:17:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dnešní retro..mimo jiné i torzo muškařského Troníčka.Za naviják děkuji Direktovi-Jirkovi

                            NKarhu - Profil | Pá 30.10.2015 14:34:31

                            pdpavel >> Ano chytil,cejni a kapříci šli celkem dobře. Myslím že pruty zvládnou i větší rybu.

                              Npdpavel - Profil | Pá 30.10.2015 14:32:21

                              Karhu >>
                              A chytl si na ně minule nějakou rybku ? :)

                                NKarhu - Profil | Pá 30.10.2015 14:21:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                sumec 1950 >> Taky jsem do akce nasadil Tlustoše a Tokoze

                                  Nsumec 1950 - Profil | Pá 30.10.2015 13:12:59

                                  pdpavel >> Na retrosrazu určitě.

                                    Nsumec 1950 - Profil | Pá 30.10.2015 13:12:25

                                    Karhu >> No ono to tak nakonec dopadne.

                                      NKarhu - Profil | Pá 30.10.2015 13:09:36

                                      venca1 >> Já bych dal Tapa Tokoze jako ty. Pro mě je starej Tap a Tlustoš užasnej naviják.

                                        Npdpavel - Profil | Pá 30.10.2015 13:07:50

                                        sumec 1950 >>
                                        Půjdou k vodě ?

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly