Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

sumec 1950 - Profil | Pá 30.10.2015 12:58:04

pdpavel >> Tak já ještě uvidím,a nějak se rozhodnu.

    pdpavel - Profil | Pá 30.10.2015 12:53:01

    sumec 1950 >>
    No ty sem myslel, toho velikého má přeci jen jeden člověk :)
    Ale ty tedy střední by tomu slušeli velikostně asi nejlíp, jinak bych dal take tapa 65 červenýho :)

      sumec 1950 - Profil | Pá 30.10.2015 12:27:31

      pdpavel >> To by šlo,ale mám jenom ty střední.

        pdpavel - Profil | Pá 30.10.2015 12:01:59

        sumec 1950 >>
        Dal bych rouska stabila větší model :)

          venca1 - Profil | Pá 30.10.2015 12:00:19

          Mates PB >> Jo je to origo, mám to i s černým vixlajvantovým futrálem. :-)

            Mates PB - Profil | Pá 30.10.2015 11:58:12

            venca1 >> Ten zelenej vývaz je nějakej divnej. To je originál?

              venca1 - Profil | Pá 30.10.2015 11:56:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              sumec 1950 >> Já na ně narval Tokoz Tapy. :-) 1472 a 1474

                Mates PB - Profil | Pá 30.10.2015 11:53:04

                sumec 1950 >> To taky ne. :-))

                  sumec 1950 - Profil | Pá 30.10.2015 11:27:57

                  Mates PB >> Asi jo, ale na druhou stranu jsou ty pruty dělaný ještě z rouskových dílů,tak pěknej přehradovej Tap by nebyl taky marný.

                    Mates PB - Profil | Pá 30.10.2015 10:43:07

                    sumec 1950 >> Za mě, červenej TAP 65

                      sumec 1950 - Profil | Pá 30.10.2015 10:38:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ve svém archivu jsem našel fotografii tohoto prutu.Je to Tokoz 1472,a v současné době mám k němu do páru i druhý.Oba jsou ve skvělém stavu,jenom uvažuji jaké mám dát k němu navijáky.

                        Rasto. - Profil | Čt 29.10.2015 21:44:57

                        Hardyman >> nevadi to mi vyhovuje

                          Mates PB - Profil | Čt 29.10.2015 21:35:44

                          Ziggy >> Přesně, tady si člověk spraví náladu.

                            Hardyman - Profil | Čt 29.10.2015 21:32:42

                            Rasto. >> Zbyly pouze dva pruty Hardy a Stibůrek...

                              Rasto. - Profil | Čt 29.10.2015 21:17:36

                              Hardyman >> no urcite..by si mi dal vediet prvemu keby si tie poklady predaval...stacil by mi jeden dva ;-)

                                Ziggy - Profil | Čt 29.10.2015 19:27:15

                                Všem, parádní fotky i nádobíčko!!!
                                Drží mě to při životě, díky

                                  pdpavel - Profil | Čt 29.10.2015 17:46:03

                                  sumec 1950 >>
                                  Díky všem za gratulace, budeš se divit ale tohle byl muj nejbližší ulovek jen pár km od domku , tak sem ani moc naproti štěstí nemusel :)
                                  S pánem sem prohodil pár slov co kdo kdy kde chytl a dozvěděl sem se že mnohem starší věci už jsou dávno na skládce :( , ale mám slíbíno ještě nějaké vláčecí plechy tak uvidíme jestli něco přežilo.

                                    sumec 1950 - Profil | Čt 29.10.2015 17:18:21

                                    pdpavel >> Pavle,pěkné kousky,paráda.I štěstí se musí chodit naproti.

                                      Honza7 - Profil | Čt 29.10.2015 17:12:12

                                      pdpavel >> Gratuluji, pěkné kousky.

                                        Hardyman - Profil | Čt 29.10.2015 16:30:16

                                        pdpavel >> Pavle moc pěkné a zachovalé věci jsi sehnal. Velká gratulace..

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly