Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NHardyman - Profil | St 28.10.2015 20:26:07

bobrman >> Někdy i já jsem překvapený co mám, při hledaní objevím dávno zapomenuté.

    Nsumec 1950 - Profil | St 28.10.2015 19:21:13

    Hardyman >> Honzo,potřeboval bych prostor jako máš ty.Jednou bude.Nikdy bych nevěřil,že mě něco takového pohltí.

      NHardyman - Profil | St 28.10.2015 19:18:19

      sumec 1950 >> Tondo tenhle pocit znám velice dobře sednout si a kochat se...

        Nsumec 1950 - Profil | St 28.10.2015 19:08:50

        Karhu >> Vstupné dobrovolné.

          NKarhu - Profil | St 28.10.2015 19:04:07

          sumec 1950 >> To bude drahá vstupenka :-)))))

            Nsumec 1950 - Profil | St 28.10.2015 18:55:52

            direkt >> Díky,ještě chybí knihovna, s asi osmdesáti knihama,a nějaké dobové obrázky,např.reklamy.To ale bude taky.

              Ndirekt - Profil | St 28.10.2015 18:52:45

              sumec 1950 >> jedním slovem : NÁDHERA ! GRATULUJI TI .

                Nsumec 1950 - Profil | St 28.10.2015 18:50:11

                Karhu >> Proto to dělám.

                  Nsumec 1950 - Profil | St 28.10.2015 18:47:41

                  bobrman >> Díky že se líbí.

                    NKarhu - Profil | St 28.10.2015 18:47:31

                    sumec 1950 >> Myslím že prohlídka bude moc pěkná,máš parádní kousky

                      Nsumec 1950 - Profil | St 28.10.2015 18:46:35

                      Karhu >> Jasně.Zatím tady už byli kkkarlos,pepe ze Vsetína,a Roman Vydrák.

                        NKarhu - Profil | St 28.10.2015 18:44:06

                        sumec 1950 >> A bude pak i prohlídka muzea?

                          Nsumec 1950 - Profil | St 28.10.2015 18:43:12

                          Karhu >> Taky že jo.Škoda že se mi sem nevejde všechno.Na jaře začnu přistavovat obytnou verandu,a tam už se to vejde.Počítám i s pěknou pípou,a s podkrovím.

                            NKarhu - Profil | St 28.10.2015 18:36:41

                            sumec 1950 >> Tondo máš to moc pěkný,krásnej koutek,musí se tam hezky relaxovat.

                              Nsumec 1950 - Profil | St 28.10.2015 18:33:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Hardyman >> Honzo,to já si tady sedím hezky v tom mém malém retrokoutku a je mi fajn.

                                NHardyman - Profil | St 28.10.2015 17:45:10

                                : vydrák >> Mohl bych jim jednoho TAPa darovat...možná nějakého vyberu. Všude vystavují kdejakou blbost, ale se starou rybařinou nic. Akorát Jarda Čapek měl pěkné vitríny s věcmi na Staroměstské náměstí.

                                  N: vydrák - Profil | St 28.10.2015 17:33:10

                                  Hardyman >> Je to tak Honzo, je opravdu mizerný výběr.
                                  Museum rybářského sportu - to je velká díra na trhu kterou je třeba zacelit a zacelila by se s velkým úspěchem.
                                  A máš pravdu,ve Vodňanech toho opravdu moc nemají. Spíše nic než moc:-)
                                  (byl jsem tam v červnu)

                                    NHardyman - Profil | St 28.10.2015 17:28:16

                                    sumec 1950 >> Tondo já bych také někam zajel, ale je bohužel mizerný výběr. Ve Vodňanech moc věcí nemají tak čumím na ty moje věci. Roman byl první návštěvník a asi i poslední těch pár věcí nestojí ani za řeč.

                                      N: vydrák - Profil | St 28.10.2015 17:22:26

                                      Hardyman >> Bylo to perfektní,bez chybičky. Moc rád sem tě zase viděl.

                                        NHardyman - Profil | St 28.10.2015 17:18:24

                                        : vydrák >> Romane moc ti děkuji, právě o této malé firmě moc informací není. Jinak dnešní sraz byl moc fajn.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly