Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Ziggy - Profil | Út 8.9.2015 19:25:41

Filla >> ten je prostřílenej jako prase............

    : vydrák - Profil | Út 8.9.2015 18:59:51

    Filla >> Znehodnocený muškařský kolečko v hodnotě cca 10Kč:-)

      Mates PB - Profil | Út 8.9.2015 18:59:12

      Filla >> Dojebanej Rousek, má víc děr než má mít. Ale za kilo dobrý.

        Filla - Profil | Út 8.9.2015 18:57:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dobry vecer vespolek. Prozradi mi prosim nekdo, co jsem dnes zachranil za 100,- z pazouru bazarnikovych? Dekuji.

          Rasto. - Profil | Út 8.9.2015 18:28:24

          simi1977 >> tá vpravo je podľa mňa k shakespeare BB II

            simi1977 - Profil | Út 8.9.2015 18:23:43

            Ahoj chlapi,znáte někdo tyto cívky?Děkuji

              Hardyman - Profil | Po 7.9.2015 12:30:37

              Mates PB >> Ahoj Martine, Václav byl rychlejší je to tak píše. Na rukojeti u prutu je FOREIGN=ZAHRANIČNÍ. Prut je nový také proto se zachoval nápis na korku.

                simi1977 - Profil | Po 7.9.2015 10:22:21

                po zaschnutí....

                  simi1977 - Profil | Po 7.9.2015 10:09:24

                  ..test černé nitě...

                    Mates PB - Profil | Po 7.9.2015 10:02:47

                    venca1 >> Díky.

                      venca1 - Profil | Po 7.9.2015 9:55:24

                      Mates PB >> Hoj. Je to Tokoz, dělal se pro vývoz pod označením Black seal. Jsou to navijáky Tokoz 88B o průměru 75mm a Tokoz 100 o průměru 110mm. Nemáš zač. :-))

                        Mates PB - Profil | Po 7.9.2015 7:59:53

                        Hardyman >> Ahoj Honzo, ten Black Seal je co? Vím, že Tokoz dělal naviják Blac Seal. Jedná se o Tokoz?

                          adam.diviak - Profil | Po 7.9.2015 7:26:20

                          kkkarlos >> bodaj by si mal pravdu, zatial som sa stretol iba s 2,5ks a z toho 1,5ks mam ja :)

                            kkkarlos - Profil | Ne 6.9.2015 20:42:48

                            adam.diviak >> tak mně motivuj nějakou Starou Turou, tam u vás jich musí být :-)))

                              adam.diviak - Profil | Ne 6.9.2015 20:39:14

                              Hardyman >> nic ine mi neostava. Ale celkom sa tym Tlustosom ku mne chce.

                                adam.diviak - Profil | Ne 6.9.2015 20:37:46

                                kkkarlos >> je mi jasne ze je to vsetko o motivacii :)

                                  Hardyman - Profil | Ne 6.9.2015 20:34:40

                                  adam.diviak >> To si věříš s nejmenším modelem navijáku TAP, ale možná budeš mít štěstí.

                                    kkkarlos - Profil | Ne 6.9.2015 20:29:14

                                    adam.diviak >> Tak mi toho bez té kličku podaruj :-D , když jí budu dělat pro sebe, tak jí spíchnu hned.... :-))))

                                      adam.diviak - Profil | Ne 6.9.2015 19:34:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      kkkarlos >> podaril sa druhý, stredné mám tiež dva, teraz už len natrafiť na najmenšieho ;) počítam, že do 10tich rokov je môj :D

                                        Hardyman - Profil | So 5.9.2015 20:58:38

                                        Mates PB >> To, že jsi nenarazil, že ty pomůžeš a ten druhý ne....Počkej ono to přijde jako rána z čistého nebe. Sám jsem se přesvědčil když dotyčný ode mne vyžebral kličku i s madlem na SOL Triplex. Když jsem potřeboval něco já nezvedl ani telefon.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly