Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NHardyman - Profil | So 5.9.2015 20:51:26

Vždy rozhodne stav věcí je jedno jestli českých nebo zahraničních.....

    NHardyman - Profil | So 5.9.2015 20:37:24

    Mates PB >> Hardy je u mne číslo jedna ze zahraničních značek.....

      NHardyman - Profil | So 5.9.2015 19:59:57

      Mates PB >> Martine až pojedu do muzea udělám fotku sady má něco už za sebou. Je to jasné, že jsou závitníky stejné nové nebo staré....

        Nadam.diviak - Profil | So 5.9.2015 19:46:05

        kkkarlos >> presne. Najblizsie sa to urcite podari ... a zajtra dam fotky - ako som skoro potreboval dve ;)

          Nkkkarlos - Profil | So 5.9.2015 19:41:22

          adam.diviak >> klička ? :-) no něco s tím budu muset udělat, ale poslední pokus před půl rokem nevyšel. Podbrousil jsem jeden rozměr, tak jsem s tím praštil do kouta...

            Nadam.diviak - Profil | So 5.9.2015 19:34:55

            kkkarlos >> ja by som vedel o niecom ;)

              Nkkkarlos - Profil | So 5.9.2015 19:23:40

              pdpavel >> :-D To já jdu za chvíli do dílny, dát si do glancu nějaké kolečko, nebo udělat formu na 4g jigové hlavy. Ještě si cestou rozmyslím do čeho se pustím... :-)

                Npdpavel - Profil | So 5.9.2015 19:09:24

                kkkarlos >>
                A sakra :D .....
                Du se radši hrabat věcma , než o ně přijdu :)

                  Nkkkarlos - Profil | So 5.9.2015 19:07:38

                  pdpavel >> tak ho pošli, já ho ponikluju, aby nevyčníval :-)

                    Npdpavel - Profil | So 5.9.2015 19:03:41

                    kkkarlos >>
                    Mám jen mosaznýho sola a ten by ti tam zase vyčníval, jinak bych ti ho kliďo poslal ale byl by jinej než ty tři ...chudinka malá :(

                      NMates PB - Profil | So 5.9.2015 18:28:09

                      kkkarlos >> Správně.

                        NGhoost - Profil | So 5.9.2015 18:22:32

                        kkkarlos >> pánové pokud se nemůžete dohodnout tak já bych je vzal :D sice je nesbírám ale pro tyhle by se místo našlo jsou krásný

                          Nkkkarlos - Profil | So 5.9.2015 18:12:46

                          pdpavel >> Hele... :-)
                          než bych dělil, to bych jim radši nějakého brášku přidal...

                            Npdpavel - Profil | So 5.9.2015 18:09:26

                            kkkarlos >>
                            Můžeš ... klidně :)

                              Nkkkarlos - Profil | So 5.9.2015 17:52:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tři bratři....
                              Pájo no uznej sám, přeci je nemůžu od sebe rozdělit....

                                NMates PB - Profil | So 5.9.2015 17:23:33

                                kkkarlos >> To ty taky. A vůbec, zatím jsem v retro jádru nenarazi na někoho, kdo by nepomohl.

                                  Nkkkarlos - Profil | So 5.9.2015 17:20:56

                                  Mates PB >> No já netvrdím že by byl Honza nějak špatnej, to chraň bůh! Já si jej taky moc vážím, a jak píšeš, pokud může tak rád pomůže.

                                    NMates PB - Profil | So 5.9.2015 17:15:27

                                    kkkarlos >> Honza je dobrej, když může pomůže. Já si ho vážím.

                                      NMates PB - Profil | So 5.9.2015 17:14:42

                                      Jinak teda já jeden smekáč od Hardyho Altex mám, ale že bych z něj byl nějak odvařenej se říct nedá. Do větší agonie by mě dostal třebas TAP od Tlustoše, nebo Jizeran od Vlčka.

                                        Nkkkarlos - Profil | So 5.9.2015 17:13:22

                                        Mates PB >> No to máš pravdu, Honza to rád dělá tajemnější :-)))

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly