Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nsimi1977 - Profil | Pá 21.8.2015 15:40:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

ještě jsem dnes narazil na toto...chod i překlapěč jde normal

    Nsimi1977 - Profil | Pá 21.8.2015 14:37:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ruční nebo tovární výroba?

      Nsimi1977 - Profil | Pá 21.8.2015 14:36:28

      Tokoz 8630L

        Nsimi1977 - Profil | Pá 21.8.2015 14:05:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dnešní retro úlovek :-)

          Nsimi1977 - Profil | Pá 21.8.2015 8:23:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Myslete si co chcete,pro mne ta niť není špatná!

            Nmirco - Profil | Pá 21.8.2015 7:28:08

            Mates PB >> tato sprava mala ist tebe.
            :) praveze si dnes idem po ne len som nevedel z fotiek urcit co to je zac. ja sa zas nejako velmi v týchto retro veciach zatial nevyznam. Ale na fotke vyzeraju byt dost zachovale tak uvidíme...drzte palce

              Nmypeters - Profil | Pá 21.8.2015 7:27:11

              Bre ranko princezny...

                Nmirco - Profil | Pá 21.8.2015 7:12:08

                Pepé - Vsetín >> vdaka velmi si mi pomohol.

                  Nmirco - Profil | Pá 21.8.2015 7:11:45

                  Pepé - Vsetín >> :) praveze si dnes idem po ne len som nevedel z fotiek urcit co to je zac. ja sa zas nejako velmi v týchto retro veciach zatial nevyznam. Ale na fotke vyzeraju byt dost zachovale tak uvidíme...drzte palce

                    NHardyman - Profil | Čt 20.8.2015 22:39:44

                    Pepé - Vsetín >> Pepo děkuji, jeden prut k vodě vezmu je hotový dám fotky je to novinka uvidím jestli se bude líbit.

                      Ndirekt - Profil | Čt 20.8.2015 22:07:57

                      Pepé - Vsetín >> tak to jsem rad, kdyby si chtel vidět jiny Americký navijaky rozebrany tak jsem dělal fotky když jsem je čistil, tak ti je sem pošlu.

                        NPepé - Vsetín - Profil | Čt 20.8.2015 21:21:06

                        Hardyman >> Honzo hned bych to vzal na ryby, tak, jak to máš vyfoceno, se to k sobě všechno krásně hodí!

                          NMates PB - Profil | Čt 20.8.2015 21:19:19

                          mirco >> A kdybys je nechtěl tak mi je pošli.

                            NPepé - Vsetín - Profil | Čt 20.8.2015 21:19:14

                            direkt >> viděl, a je to detailní až až... I tak, čekal jsem méně hliníku, mám v sobě pocit (pravda, nevím proč), že tyto stroje jsou vevnitř daleko poctivější. Budu s Tondou, já se ho na to zeptám ;-) ono není řada jako řada

                              Ndirekt - Profil | Čt 20.8.2015 21:15:45

                              Pepé - Vsetín >> ahoj Pepo, videl si tu fotku 2064 ? je na ni dost detajlu ?

                                NZiggy - Profil | Čt 20.8.2015 21:12:22

                                Díky za procházku rajskou zahradou! Parádní fotky a příspěvky, díky Všem!!!

                                  NPepé - Vsetín - Profil | Čt 20.8.2015 20:13:09

                                  mirco >> jinak se podívej k Romanovi na www.tokoznavijaky.freepage.cz

                                    NPepé - Vsetín - Profil | Čt 20.8.2015 20:10:55

                                    mirco >> Mirku ten žlutý je takzvaný "Kanárek" od TOKOZ_u, ten modrobílý je také TOKOZ , nejpravděpodobněji SOL III (podle polepu)

                                      Nmirco - Profil | Čt 20.8.2015 20:03:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      zdravim vas, chlapci neviete co mozu byt toto presne za udice?

                                        Nsumec 1950 - Profil | Čt 20.8.2015 19:22:41

                                        kkkarlos >> Jasně,kde jinde.Válejí se tady ve stovkách kusů.Někteří jsou i dvakrát větší,myslím na váhu.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly