Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Ndirekt - Profil | Čt 20.8.2015 8:53:43

kkkarlos >> děkuji Ti, ja se zbláznim , ted musím najit ten zbytak, což bude dost složitééé

    Nkkkarlos - Profil | Čt 20.8.2015 8:52:09

    direkt >> Ano je...

      Ndirekt - Profil | Čt 20.8.2015 8:50:56

      Kluci, neni náhodou tahle cívka z muškařskýho navijáku od Rouska ? Děkuji Vam za odpověd. Jirka

        Ndirekt - Profil | Čt 20.8.2015 0:50:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Pepé - Vsetín >> Ahoj Pepo, trochu detalnější foto , snad je to videt, z bronzu je tam jen pár součástek

          NPepé - Vsetín - Profil | St 19.8.2015 22:59:52

          direkt >> díky Jirko, ale jsem překvapený, čekal jsem, pravda, daleko více součástek z bronzu. To, co není bronz, je hliník nebo nerez? Z té fotky je to dost blbě vidět.

            Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 22:50:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Pepé - Vsetín >> Ahoj otevřel jsem tento navijak , jen kvuli Tobě,a všem co by zajímalo co je uvnitř za pohonou jednotku :-) celá tahle modelová řada je stejna (2064 - 2065)

              Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 21:25:23

              sumec 1950 >> asi je , pěkná muškařina :-))

                Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 21:18:51

                Hardyman >> předem ti děkuji, pak se nějak sejdem . Už se těším až bude hotový

                  Nsumec 1950 - Profil | St 19.8.2015 21:11:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  direkt >> Našel jsem v archívu jednu fotku.SOL by tam měl být.

                    NHardyman - Profil | St 19.8.2015 21:11:08

                    direkt >> Očka někde koupíš, nit ti dám mám kvalitní tenké hedvábné. Po laku mají vzhled originálu.

                      NHardyman - Profil | St 19.8.2015 21:08:23

                      direkt >> Proměna vždy stojí za to..

                        Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 21:05:25

                        Hardyman >> Ahoj Děkuji Ti Honzo, s opravou počítám , jen někde musím sehnat očka a vývaz a . jinak prut není zlomený

                          NHardyman - Profil | St 19.8.2015 20:55:57

                          direkt >> Jirko také bych se přikláněl ke značce SOL. Chtěl by ale opravu...

                            Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 20:50:36

                            sumec 1950 >> děkuji Ti, to jsem nečekal, mam k němu i plátěný pytlík ale taky na něm nic není

                              Nsumec 1950 - Profil | St 19.8.2015 20:44:46

                              direkt >> Ten mušák je nejspíš SOL

                                Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 20:37:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ahoj všem, nevíte náhodou někdo, kdo vyráběl tenhle muškařský prut ? Děkuji za odpovědi. J

                                  Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 16:36:36

                                  venca1 - 19.8.2015 12:53:01 ne všechny fotky jsou moje....

                                    Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 16:28:09

                                    Pepé - Vsetín >> dam ti sem foto až se k tomu dostanu

                                      Nvenca1 - Profil | St 19.8.2015 12:53:01

                                      direkt >> Ne že by se mi ty navijáky nelíbily, ale kolikrát je tu ještě strčíš? :-)))

                                        NMates PB - Profil | St 19.8.2015 12:45:41

                                        kkkarlos >> Je dobře, že si začal vyrábět tyhle čudlíky.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly