Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NPepé - Vsetín - Profil | St 19.8.2015 12:26:59

direkt >> šnekový převod? Podle designu těla to tak vypadá...

    Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 12:08:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    direkt >> oprava napravena..

      Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 12:04:46

      Pepé - Vsetín >> nejak se mi nedari poslat fotka z mobilu, je otočena....ale makam na napravě

        Nsimi1977 - Profil | St 19.8.2015 12:03:56

        direkt >> Fatal Error a any photo?

          NPepé - Vsetín - Profil | St 19.8.2015 12:00:07

          direkt >> ERROR: Pozdrav NOT FOUND.

            Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 11:57:55

            ...

              NHardyman - Profil | St 19.8.2015 11:54:17

              simi1977 >> Mohla by asi být těžko říct musíš vyzkoušet.

                Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 11:53:56

                a ještě jeden pozdrav z USA

                  Nsimi1977 - Profil | St 19.8.2015 11:52:21

                  Hardyman >> jo to vím,ale jestli to jsou ty nitě viz odkaz níže?

                    NHardyman - Profil | St 19.8.2015 11:50:06

                    simi1977 >> Kup si zelenou ať zachováš originální vzhled.

                      Nsimi1977 - Profil | St 19.8.2015 11:44:43

                      Hardyman >> Honzo,mám jen tu červenou,mám tu Rouska,ale ten má zelený vývaz

                        Nkkkarlos - Profil | St 19.8.2015 11:41:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak jsem ho poprosil o rozměry a šel jsem se kouknou k soustruhu. No a můžu mu napsat, že mám :-)

                          Nkkkarlos - Profil | St 19.8.2015 11:40:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ozval se mi kamarád, jestli prej nemám takovouhle koncovku k prutu....

                            Nkkkarlos - Profil | St 19.8.2015 11:37:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            simi1977 >> Hezký, taky mám tři bráchy....

                              NHardyman - Profil | St 19.8.2015 11:36:38

                              simi1977 >> Simone vidíš jak jsi opravil prut, můžeš pokračovat dál. Zásob máš dost.

                                Nsimi1977 - Profil | St 19.8.2015 11:25:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ačkový bratři,bohužel kličky jsou nedostupné,ale přesto jsem rád,že je mám.....

                                  NPepé - Vsetín - Profil | St 19.8.2015 10:54:12

                                  simi1977 >> skvělé, že jsi vydržel! Prut je MOC pěkný a hlavně, v klidu může na ryby, aniž by pod tíhou úlovku vystřílela očka... Díky za ty fotky!

                                    Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 10:38:43

                                    Rasto. >> sehnat všechny velikosti, pro mě bude zkouška trpělivosti, ale dam si záležet, bude to stat za to

                                      Ndirekt - Profil | St 19.8.2015 10:35:33

                                      simi1977 >> Simi, krásná práce , GRATULUJI !!!

                                        Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly