Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nsimi1977 - Profil | St 19.8.2015 10:34:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dnešní retro úlovek,opět Tap se zelenou zátkou....

    Nsimi1977 - Profil | St 19.8.2015 10:32:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Černý prut hotov!

      NPepé - Vsetín - Profil | Út 18.8.2015 19:46:18

      simi1977 >> VYDRŽ! Bude to stát za to!

        Ndirekt - Profil | Út 18.8.2015 16:47:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Hardyman >> clovek nemuze mit vsech o najednou, toby nebylo to prave orechove

          NCardinal - Profil | Út 18.8.2015 13:54:18

          Hardyman - 18.8.2015 13:39:33 : a vhodné priestory na realizáciu, skladovanie a podobne.:-))

            NHardyman - Profil | Út 18.8.2015 13:39:33

            jarohardy >> Ahoj Jardo, vidíš to asi také...

              Njarohardy - Profil | Út 18.8.2015 12:41:37

              Hardyman >> a šikovný ruce , to je poklad

                NMates PB - Profil | Út 18.8.2015 12:30:41

                Hardyman >> Ty mušáky jsou super, ani jeden nemám.

                  NHardyman - Profil | Út 18.8.2015 12:29:03

                  direkt >> A něco málo od Shakespeare...

                    NHardyman - Profil | Út 18.8.2015 12:17:24

                    simi1977 >> Trpělivost, čas a dobrý zrak...

                      NCardinal - Profil | Út 18.8.2015 11:49:41

                      simi1977 - 18.8.2015 10:24:51 : samé sa to neurobí.:-)))

                        Nsimi1977 - Profil | Út 18.8.2015 10:24:51

                        Uf ! Ty vývazy po cca 2cm mě zničí!Zítra dodělám poslední kus.....

                          NRasto. - Profil | Út 18.8.2015 9:03:12

                          direkt >> okrem stareho Presidenta mna osobne najviac ocarili BB II. Trvalo mi kym som sa dostal ku vsetkym velkostiam...

                            Ndirekt - Profil | Út 18.8.2015 8:53:34

                            tihle jsou moji nejoblíbenější kousci...

                              Nsintrix - Profil | Út 18.8.2015 8:52:42

                              Hardyman >> Stejný typ sice mám, ale funglovku žádnou. Gratuluji.

                                Ndirekt - Profil | Út 18.8.2015 8:41:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ale snažím se.....

                                  Ndirekt - Profil | Út 18.8.2015 8:32:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  tehlech kousku mam velkou radost..

                                    Ndirekt - Profil | Út 18.8.2015 8:30:49

                                    sumec 1950 >> ale bude mi to nejakou tu chvili trvat, ale k tomu to patří....

                                      NRasto. - Profil | Út 18.8.2015 6:13:11

                                      sumec 1950 >> tie su pre mna top.. Novší model sa mi tak nepáči... Niežeby mi nemoholi hovoriť pane ;-)

                                        Nsumec 1950 - Profil | Út 18.8.2015 4:15:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        direkt >> Časem se dopracuješ i k těmto kouskům.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly