Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

direkt - Profil | Út 18.8.2015 0:48:11

Hardyman >> tak tyhle modeli jsou uzasny , prezidenti to je extra liga. taky se k nim dopracuju

    direkt - Profil | Út 18.8.2015 0:44:09

    Hardyman >> jojo, tyhle navijaky maji sve kouzlo , jsou báječný ;-)

      Mates PB - Profil | Po 17.8.2015 22:40:40

      Hardyman >> Těším se.

        Hardyman - Profil | Po 17.8.2015 22:34:35

        Mates PB >> Martine budu mít jednu novinku, ale nechci předbíhat počítám během září. Myslím, že zrovna tobě se bude líbit. Jinak děkuji za uznání.

          Mates PB - Profil | Po 17.8.2015 22:28:58

          Hardyman >> Tvoje práce má velký smysl. Díky.

            Hardyman - Profil | Po 17.8.2015 22:28:19

            direkt >> A jedna funglovka....

              Hardyman - Profil | Po 17.8.2015 21:49:38

              direkt >> Evropské modely nejsou také k zahození....

                Hardyman - Profil | Po 17.8.2015 21:47:00

                direkt >> Modely pro Ameriku mají své kouzlo...

                  Ziggy - Profil | Po 17.8.2015 20:52:07

                  simi1977 >> No vidíš Simone, také začátečník který se snaží, lepší než se věnovat ptákovinám a zbytečně marnit čas, gratuluji

                    Ziggy - Profil | Po 17.8.2015 20:49:12

                    direkt >> jo jo Jirko, už tě to chytlo....
                    gratuluji

                      Ziggy - Profil | Po 17.8.2015 20:47:38

                      direkt >> Jirko, díky za potěšení oka!!!
                      moc

                        simi1977 - Profil | Po 17.8.2015 9:20:39

                        Nové retro....

                          Pepé - Vsetín - Profil | Ne 16.8.2015 13:05:59

                          simi1977 >> dobrá práce! Dodělej ho celý a bude to fešák prut!

                            direkt - Profil | Ne 16.8.2015 12:29:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            a jeste jeden pozdrav z USA. je to 2064M . TETO MODEL NEMA PŘEKLAPĚČ JAKO BĚŽNÝ NAVIJAKY . Jedna se nejspíš o model určený na moře . Překlapěč je pevně uchycen k civce a nedá se s nim hýbat a nemá samozdřejmě pérko. Chytaní na něj muselo byt zajímavý. sam si neumim dostdobře představit. Pořád tam nahazovat vlasec a držet ho napnutý aby se nevyvlik....

                              Hardyman - Profil | Ne 16.8.2015 12:13:18

                              direkt >> Krásný a ojedinělý Triplex se zarážkou zpětného chodu. Lehký model na který by se dalo chytat i v dnešní době. Také ho vlastním ten tvůj je v zachovalém stavu.

                                direkt - Profil | Ne 16.8.2015 12:11:39

                                Hardyman >> myslel jsem si to, ta jedna fotka tomu napovídala. Diky

                                  Hardyman - Profil | Ne 16.8.2015 12:09:48

                                  Cardinal >> Děkuji je stále co tvořit, nějaká ta novinka vždy potěší..

                                    Hardyman - Profil | Ne 16.8.2015 12:08:39

                                    direkt >> Akorát dáš pryč krytku a kličku během chvilky dáš na stranu druhou.

                                      Hardyman - Profil | Ne 16.8.2015 12:06:13

                                      simi1977 >> Ta radost když z trosky, tvojí zručností a trpělivostí uděláš věc, které vrátíš původní vzhled. Vím o čem mluvíš....

                                        direkt - Profil | Ne 16.8.2015 11:17:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Ahoj Kluci, v pátek mi přijel tento krasaveček. SOL TRIPLEX=C.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly