Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NCardinal - Profil | Ne 16.8.2015 11:17:02

Hardyman - 16.8.2015 11:14:24 : nedá sa to inak nazvať, jednoducho nádhera.

    Nsimi1977 - Profil | Ne 16.8.2015 11:16:06

    Hardyman >> díky,máš pravdu,ale jen jsem chtěl ukázat,že i z trosky jde udělat prut.

      NHardyman - Profil | Ne 16.8.2015 11:14:24

      simi1977 >> Simone je stále co zdokonalovat, stále se učím, ale ty jsi udělal pokrok.

        Nsimi1977 - Profil | Ne 16.8.2015 10:16:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Nedávno tu někdo kritizoval ten černý prut co jsem přivezl slovem katastrofa.I když jsem amatér,jelikož pruty nedělám,tak chci dokázat,že i z černého prutu se dá udělat poměrně hezký.....

          Ndirekt - Profil | So 15.8.2015 23:02:27

          Hardyman >> Dekuji ti za uznaní. u toho navijaku Elite se da přehodit klička z prava do leva ?

            NHardyman - Profil | So 15.8.2015 22:37:40

            direkt >> Jirko ty Shakespeary máš vychytané špičkový sběratelský stav a tak to má být...

              Ndirekt - Profil | So 15.8.2015 22:32:51

              Hardyman >> Diky Honzo, ten je pěknej

                NHardyman - Profil | So 15.8.2015 22:28:05

                direkt >> Jirko a tady je slíbený anglický Elite....

                  Ndirekt - Profil | So 15.8.2015 22:18:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  jen tak, pro potešení oka, co maj rádi Americké navijaky

                    Ndirekt - Profil | So 15.8.2015 22:11:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    jen tak...

                      NPepé - Vsetín - Profil | So 15.8.2015 18:01:14

                      simi1977 >> tak ty háčky RYNA, to je paráda!!!

                        Nsimi1977 - Profil | So 15.8.2015 13:26:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Hardyman >> Honzo,stále se to retro nějak množí a já nestíhám uklízet :-) Police byly poloprázdné a teď?Ale alespoň jsem uklidil na zemi :-)

                          NHardyman - Profil | So 15.8.2015 13:09:22

                          simi1977 >> Simone jenom jsem si zavtipkoval, nic mi do toho není, někomu něco říkat. Sám mám také věci roztahané po celém muzeu. Kam ty na to chodíš, že ti to takovým tempem přibývá.

                            Nsimi1977 - Profil | So 15.8.2015 12:32:35

                            Hardyman >> Honzo,zkouším to dávat do kupy ten pokoj,ale to je stále věcí a věcí....

                              NHardyman - Profil | So 15.8.2015 12:31:00

                              Trochu jsem blbnul s foťákem černobílá není tak špatná..

                                NHardyman - Profil | So 15.8.2015 12:24:06

                                simi1977 >> Simone i retro chce trochu štábní kultury.....

                                  Nsimi1977 - Profil | So 15.8.2015 11:44:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Nové retro...

                                    NT.Karel - Profil | So 15.8.2015 9:26:06

                                    Hardyman >> Honzo pěkně jsi ho vyšperkoval :-)

                                      NZiggy - Profil | So 15.8.2015 2:11:21

                                      Hardyman >> skvělé!!! jsi záhatolog Honzo, bezva příspěvěk... dík

                                        NZiggy - Profil | So 15.8.2015 2:08:29

                                        Hardyman >> díky Honzo...... modrou mám rád, až se uvidíme, prut si prohlédneš osobně.....
                                        Petr

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly