- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Barynka - fotoaparát
zakládám diskuzi, která souvisí s oznámením zde na MRKu.
Musím říct, že jsem zatím velmi potěšen s vaší účastí na téhle akci. Přišlo mi už docela dost zpráv s vašimi příspěvky a vypadá to, že Barynka od nás všech dostane nový digitální fotoaparát...:-) opravdu Vám všem moc děkuju...!
Zároveň bych od Vás uvítal radu a pomoc, hlavně od Vás, kteří jste přispěli, jaký ten foták asi tak zakoupit. Máte někdo nějaký tip...? Zkušenost s nějakým fotákem...? Jestli jo, tak napište a společnými silami vybereme nějaký pěkný foťák.
Já mám jeden tip, líbí se mi tento:
http://www.megapixel.cz/olympus-fe-4000-fialovy
Jako podmínku bych dal, aby foťák měl vlastní napájení, tzn. vlastní akumulátor a aby mohl nahrávat videosekvence se zvukem.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nfoxxx - Profil | St 28.10.2009 19:42:56
NFreaky Styley - Profil | St 28.10.2009 19:41:33
Všem, kteří přispěli, moc děkuju!!! Bylo to od Vás moc hezký a jsem rád, že se našli lidé jako vy.
Bohužel se to celé muselo ukončit předčasně, díky některým lidem a já doufám, že se jim to v životě vrátí, protože to co udělali, prostě a jednoduše bylo hnusný.
Nicméně vybrali se krásný peníze, předběžně sem napíšu kolik a jen doufám, že nikdo necouvne a každý pošle přesně to, co slíbil.
Všem přispěvatelům ještě jednou moc děkuju!
NKáceč - Profil | St 28.10.2009 19:39:41
NAngle face CZ - Profil | St 28.10.2009 19:38:13
NKáceč - Profil | St 28.10.2009 19:37:35
Nsizzly - Profil | St 28.10.2009 19:36:05
NFreaky Styley - Profil | St 28.10.2009 19:35:40
Nboyscout - Profil | St 28.10.2009 19:34:18
NAngle face CZ - Profil | St 28.10.2009 19:33:23
Nfoxxx - Profil | St 28.10.2009 19:28:22
Myslím,že je splněno...
NKáceč - Profil | St 28.10.2009 19:28:05
Nomambik - Profil | St 28.10.2009 19:27:37
NFreaky Styley - Profil | St 28.10.2009 19:26:20
NMP-E65mm - Profil | St 28.10.2009 19:26:05
Nkuman - Profil | St 28.10.2009 19:24:42
Nbaitruner2 - Profil | St 28.10.2009 19:23:34
Ja jsem taky pro ukonceni.Bylo okolo toho dost humbuku,ale verim,ze darek udela radost.:-)
NAngle face CZ - Profil | St 28.10.2009 19:23:21
NJovánek - Profil | St 28.10.2009 19:20:45
Nomambik - Profil | St 28.10.2009 19:20:41
Nruprd - Profil | St 28.10.2009 19:13:33
NHANLALA - Profil | St 28.10.2009 19:12:04
NMuf - Profil | St 28.10.2009 19:07:36
Nsizzly - Profil | St 28.10.2009 19:07:02
NDejv - Profil | St 28.10.2009 19:06:40
NKáceč - Profil | St 28.10.2009 19:06:37
Freaky Styley >> Tak tedy budu první prudič.Tvá myšlenka jest ušlechtilou,ale sám moc dobře víš,že s "charitou" je to v ČR na pováženou.Kdo bude spravovat účet?Co bude s penězi,které zbudou?Sám jsem ochoten přispět,ale chci záruky.Život mě vskutku již dost poučil.Nemyslím to ve zlém,ale jistota je jistota.To,že tady bude dost husto,je věc jasná.Hlavně nešetři kartama a hodně smazávej.Tady se dá ublížit jenom Barynce.A to bych rozhodně nechtěl.Hovad je tu na to dost.Ale to asi víš i sám. A měl jsem pravdu.
NAngle face CZ - Profil | St 28.10.2009 19:06:01
NFreaky Styley - Profil | St 28.10.2009 19:04:14
NDejF - Profil | St 28.10.2009 19:03:16
NFreaky Styley - Profil | St 28.10.2009 19:03:01
NFreaky Styley - Profil | St 28.10.2009 19:01:59
Nicméně, já to vše beru s nadhledem, je to pro dobrou věc a i přesto, že se našli neskutečný hovada, mám z té sbírky radost a neměnil bych. Je mně líto Barynky, jak k tomu holka přijde. Ještě, že je to tak silná holka a bere to, řekl bych, také s nadhledem. A jestli měl někdo názor, že si ten foťák nezaslouží, tak po výstupech některých lidí zde na MRk si ho zaslouží více než kdokoliv jinej. Některým lidem ušlo, že Barynce je 13 let a je to stále ještě dítě...jste hovada.
Nkiwi - Profil | St 28.10.2009 18:59:47
NDejv - Profil | St 28.10.2009 18:58:15
Hele, co jsem udělal, tak jsem udělal. Já z toho mám dobrý pocit a to je pro mne podstatný.
NKocháč - Profil | St 28.10.2009 18:55:29
Niwanhoe - Profil | St 28.10.2009 18:52:36
The end :-)
NMinnow67 - Profil | St 28.10.2009 18:52:09
Niwanhoe - Profil | St 28.10.2009 18:51:43
blahoslavení chudí duchem ..
Niwanhoe - Profil | St 28.10.2009 18:50:01
Tohle Ti ovšem snad nikdo soudný ani nemůže věřit, neblbni .-O
NFreaky Styley - Profil | St 28.10.2009 18:49:47
Nsizzly - Profil | St 28.10.2009 18:43:24
NDejv - Profil | St 28.10.2009 18:41:14
Nxmac - Profil | St 28.10.2009 18:38:39
Nomambik - Profil | St 28.10.2009 18:35:52
NNetipa - Profil | St 28.10.2009 18:32:43
Nsizzly - Profil | St 28.10.2009 18:23:39
NKáceč - Profil | St 28.10.2009 18:22:30
NBarudan - Profil | St 28.10.2009 18:19:22
Nomambik - Profil | St 28.10.2009 18:13:00
NDejv - Profil | St 28.10.2009 18:07:19
Docela mě překvapilo, že se jsem tam našel lidi, který znám a do kterých bych to neřek.
NDejv - Profil | St 28.10.2009 17:51:58
Nnoční ryba - Profil | St 28.10.2009 16:41:01
NPinďa2 - Profil | St 28.10.2009 16:35:34
zhořkne na patře. Ukončit a neprodlužovat.
Nnoční ryba - Profil | St 28.10.2009 16:31:50
Nbaitruner2 - Profil | St 28.10.2009 16:31:32
Nomambik - Profil | St 28.10.2009 16:23:28
Nsizzly - Profil | St 28.10.2009 16:20:59
Nosprey - Profil | St 28.10.2009 16:15:29
Je to samozřejmě na tobě, já jdu poslat, co jsem slíbil.
NFreaky Styley - Profil | St 28.10.2009 9:41:31
Juka - 10 Eur
RomikS - 200,-
Snoopy - 200,-
Bezrybka jiři1962 - 300,-
bobule - 200,-
Mělo by být nashromážděno už kolem 8000,- , nedokážu přesnej výpočet kvůli Eurům. Ale dostanu se k němu, to se nebojte..:)
Nkranex - Profil | Út 27.10.2009 23:33:09
NDejv - Profil | Út 27.10.2009 22:31:37
NBarynka - Profil | Út 27.10.2009 21:57:12
Červené karty: Bomber76, angelo
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59883
NRybářsko-houbařské jádro .-)45013
NBrněnské jádro364683
NPardubické jádro ...149218
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NZoologický koutek MRKu.33424
NUdírny a uzení51152
NRadnice - obecný drbník196448
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Nco vy a Velký Vřešťov?25
Kde to žije - všechna témata
16:24NBleskovky: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky 1
15:57NLov pod jezem v letních vedrech? 47
15:43NČluny Raptor 805
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:27NJezero Štít A , místo R1 3
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
Co je nového - všeobecné
16:24NBleskovka: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...









