Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 11:33:18

Simík1987 >> po náročné včerejší noci ještě spí. ..třeba jako kiwi

    NSimík1987 - Profil | Ne 7.2.2010 11:28:38

    poool-PavelSečka >> Buď spí a nebo už obědvají .o))))

      Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 11:27:27

      Simík1987 >> ..nikde nikdo. ahoj

        NSimík1987 - Profil | Ne 7.2.2010 11:26:05

        poool-PavelSečka >> Teď tak koukám... tak teda ahoj jenom tobě :o)))

          NSimík1987 - Profil | Ne 7.2.2010 11:25:38

          Zdarec všem

            Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 11:01:43

            ..jinak ten dalasův motor znám, a je stoprocentní.

              Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 10:59:45

              Standama >> jj. to naprosto chápu ..v tom je to kouzlo

                Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 10:58:55

                Dalas >> ještě namám odpověď, ale to přijde..

                  NStandama - Profil | Ne 7.2.2010 0:36:34

                  poool-PavelSečka >> Ani ne, candáty chytat buď neumím a nebo na ně nemám štěstí, asi od každého kus. Loď chci na to někam se na 3-6 hodin zašít a v klidu si užít rybaření, tzn, zajet si tam, kam se nedá po břehu.

                    NDalas - Profil | So 6.2.2010 18:33:13

                    jinak chlapi kdyby náááhodou měl někdo zájem- prodám tento motůrek- mercury 9.9 dvoutakt, r.v. 1996, po servise, udržovaný, spolehlivý, evidovaný na PS, - 17 tisíc

                      NDalas - Profil | So 6.2.2010 18:13:28

                      Poool- čus- konečně MOTOR :)

                        Nluft - Profil | So 6.2.2010 13:30:34

                        Tímhle jezdím na ryby s kapitánem Flintem.

                          NBoban71 - Profil | So 6.2.2010 13:26:37

                          poool-PavelSečka >> No jasně a už se těšim až si ho sám proprdim:))

                            Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 13:05:11

                            Boban71 >>zdar, i rybu už máš ..tak si nestěžuj:))
                            to máš origo křesílko na loď? ..co na tom sedíš

                              NBoban71 - Profil | So 6.2.2010 12:59:13

                              Čus chlapi. Povolenku mám,cajk mám,i chuť by byla. Tak jaro kde do prdele si.

                                Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 12:41:54

                                blecha39 >> a ty motůrky...

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 12:35:14

                                  kiwi >> honzík když už drží udicu v ruce, tak se při tom aspoň škrábe na koulích:)) jinak jen plechovku nebo žvanec:)))))

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 12:33:46

                                    blecha39 >> lodí je tam krásných ..

                                      Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 12:10:37

                                      Je to kurva líná:))) ani montáž si sám nevytáhne!

                                        Nblecha39 - Profil | So 6.2.2010 12:09:02

                                        jedno zihadlo