Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 12:08:26

poool-PavelSečka >>

    Nblecha39 - Profil | So 6.2.2010 12:05:03

    poool-PavelSečka >> italiano barka

      Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 12:04:20

      kiwi >> woe když jsem viděl tu fotku tak sem se smíchy až po zemi válal.. je to prostě klasik:))

        Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:58:17

        poool-PavelSečka >> Jojo, sjezd. já koukám že nejvíc fotek mám s Hansem, jak žere a spí...a lope

          Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:49:40

          blecha39 >> lidi jsou kundy. ale jsi v česku, co není zabetonované nebo přivařené tak je ....

            Nblecha39 - Profil | So 6.2.2010 11:47:13

            no a tuhle nejakej koko.. ukradnul jdu si dat pauzu jdu koukat na avatar zdarek

              NSimík1987 - Profil | So 6.2.2010 11:47:08

              poool-PavelSečka >> Díky

                Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:46:58

                kiwi >> mrtvolka obecná:))))))))

                  Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:45:58

                  blecha39 >> v chorvatsku je na co koukat. taky jsem jim to tam furt očumoval

                    Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:43:30

                    poool-PavelSečka >> můj nee, tohodle:))

                    blecha- jojo

                      Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:42:37

                      Simík1987 >> nech si chutnat:)

                        Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:42:04

                        blecha39 >> aha, se mi to zezobrazilo prvně..

                          NSimík1987 - Profil | So 6.2.2010 11:40:32

                          poool-PavelSečka >> No nic, tak se tu zatím měj, jdu obědvat :o))))

                            Nblecha39 - Profil | So 6.2.2010 11:40:09

                            nebo ta vlevo nejak to blbne asi se uz zavaril

                              Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:40:05

                              kiwi >> to je u toho sjezdu?

                                Nblecha39 - Profil | So 6.2.2010 11:39:35

                                Vase zprava

                                  Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:39:08

                                  Vase zprava

                                    Nblecha39 - Profil | So 6.2.2010 11:37:57

                                    kiwi >> to je ta fotka nez vas to splachlo ze jo

                                      Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:37:49

                                      kiwi >> to je tvoje chalupa na tom ostrůvku?

                                        Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:37:39

                                        poool-PavelSečka >> tak a jsem úplně v prdeli. končím s fotkama, jdu balit a jedu na jih!