Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Dalas - Profil | Ne 7.2.2010 15:07:43

Dimmu- možná to vydrží, chci mít napřed ošéfovaný nový a není to tak jednoduchý, jak jsem si představoval.Teda bylo by, ale mít tak zhruba každý třetí měsíc volných třeba 90 litříků na hračky:(

    blecha39 - Profil | Ne 7.2.2010 14:36:26

    poool-PavelSečka >> gumak mame myslel jsem ze musime koupit rousnice asi jsem to blbe napsal tak 1-2 mesice to vydrzi a pak jdeme na hady a je po nich ale na zahrade jich mam dost

      blecha39 - Profil | Ne 7.2.2010 14:31:17

      poool-PavelSečka >> co jsi myslel na tom gumaku dole jeno ty dva nafukovaci bobky jinak nic jeli jsme na tom 2 na slizouny v jedne zatoce plne cipalu atakovejch sumcu co tam lovilo cekal jsem ze me nejakej kousne do zadku lovili vsude okolo clununo jeste ze nam na to zadnej neskocil ale dobrej zazitek asi by jsme se pekne projeli

        poool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 14:23:27

        blecha39 >> myslel jsem že máš gumák. ..nebo na co máš ten motor?
        rousnice jsou v háji? ..to já je ani neskladuju. ale pravda že nad vlastním chovem jsem už uvažoval. máš s tím nějaké zkušenosti?

          blecha39 - Profil | Ne 7.2.2010 14:19:11

          poool-PavelSečka >> tak rousnice ani jedna nechapu kde jsou asi100 v prd...no nic bude holt muset koupit dobrej gumacek foukas to turbimkou nebo noha ta fotka asi nejakej kanal z it ze jo jinak fotky z reky morava taky pekna divocina moc pekna reka jako na goru stromy ve vode to musi bejt raj pro rybky a o slizounech asiani nemluve

            poool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 14:07:46

            Dimmu >>čau, on je dobrý. ..ale už i zamluvený:))
            šetři šetři. ať sem už v létě přijedeš po vodě.

              Dimmu - Profil | Ne 7.2.2010 13:42:47

              poool-PavelSečka >> Ahoj, kdyby ten Dalasův motor přišel v letě, až se trochu finančně opeřím, tak bych po něm asi hrabnul...

                poool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 13:02:09

                blecha39 >> dobrý..
                teď jezdím s tímto a je to o poznání lepší:))

                  blecha39 - Profil | Ne 7.2.2010 12:55:01

                  poool-PavelSečka >> a nakonec se povedlo jdu na ty rousnice zatim cau

                    poool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 12:52:30

                    blecha39 >> na tom gumáku co jsi dával dole?

                      blecha39 - Profil | Ne 7.2.2010 12:50:40

                      poool-PavelSečka >> odjezd na gumaku na vabnu

                        poool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 12:49:32

                        blecha39 >> tak to je už jiné svezení..

                          blecha39 - Profil | Ne 7.2.2010 12:45:48

                          poool-PavelSečka >> ebro r 2006par jich tam taky je

                            poool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 12:45:11

                            blecha39 >> tak on stačí i dnes... jen ne každému:D
                            taky jsem ho občas používal. a ve vldách to byla prdel, mokrý jsem přijel jak hovado.

                              blecha39 - Profil | Ne 7.2.2010 12:38:37

                              poool-PavelSečka >> r 2005 gumacek stacil ani dirka az jsem se divil no todoufam ze nejsou mrazene mam je ve velkem soudku ajsou pod listim tak uvidim hodim foto

                                poool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 12:38:25

                                blecha39 >> zdar, buď přesný ..máš tam mrazené rousnice:))

                                  blecha39 - Profil | Ne 7.2.2010 12:35:57

                                  poool-PavelSečka >> vsichni uz jsou vzhuru kuratko snedene cista hlava a venku zase kosa jdu se podivat na zahradku mam tam rousnice zastavka cestou domu

                                    Simík1987 - Profil | Ne 7.2.2010 11:41:03

                                    poool-PavelSečka >> Aha, no to muselo teda dopadnout :o)))

                                      poool-PavelSečka - Profil | Ne 7.2.2010 11:39:03

                                      Simík1987 >> jj. s honzou (dole-tím skínem v modrých trenkách ) vyrazil do ulic:))

                                        Simík1987 - Profil | Ne 7.2.2010 11:34:17

                                        poool-PavelSečka >> copak, zase si dávali do nosu???