Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:35:53

Vase zprava

    Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:33:59

    poool-PavelSečka >> jj. to bylo ještě o rybách:))

      Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:32:46

      blecha39 >> co jsi okukoval v chorvatsku??

        Nblecha39 - Profil | So 6.2.2010 11:29:53

        poool-PavelSečka >> no zadna divocina to s tou 9.9 nebyla rybarky jsou potreba toto jsem okukoval v chorvatsku

          Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:29:49

          kiwi >> tak to bude zas jedna parádní akcička.
          to byla morava ještě jako plná velkých sumců..

            Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:26:07

            poool-PavelSečka >> Lachtan, má narozky....u něho bude demolice

              Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:25:17

              To už je taky pravěk...

                Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:24:03

                kiwi >> a vyrážíte do ulic nebo v klídečku doma popijete?

                  Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:21:54

                  poool-PavelSečka >> Tak nějak:) je to zvíře!

                    Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:21:12

                    kiwi >>no jo, proč by nezačal ..bylo by škoda jednoho víkendového večeru jen tak promrhaného doma u tv. :))

                      NSimík1987 - Profil | So 6.2.2010 11:20:19

                      kiwi >> To je potřeba :o)))

                        Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:19:50

                        Simík1987 >> No paráda:))

                        Teď jsem si všimnul:) psala jsi ,,byly" vás je víc?......rybářek:)

                          Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:18:58

                          poool-PavelSečka >> Ještě nedojel, nemám mu odvahu tak brzo volat, on už začal včera:)

                            NSimík1987 - Profil | So 6.2.2010 11:18:47

                            kiwi >> No, snažím se o to :o)))

                              NSimík1987 - Profil | So 6.2.2010 11:18:20

                              Miminko :o)))

                                Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:17:52

                                Simík1987 >> Aha, není to moc vidět, jsem myslel další sumcařka:-).......

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:17:37

                                  kiwi >> dobrý nápad ..a jaký báár? :)))

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | So 6.2.2010 11:16:56

                                    kiwi >> zdar, tak co. už kalíte? nebo honzík ještě nepřijel..

                                      Nkiwi - Profil | So 6.2.2010 11:16:42

                                      poool-PavelSečka >> Netrap mě s těma fotkama...dopr. mám severskou depku! nic jdu teplých krajin-,,Zanzibár" :)

                                        NSimík1987 - Profil | So 6.2.2010 11:16:41

                                        kiwi >> Ahoj, ne, to byly H bojky. Tam se na sumce nesmí :o((( Takže jsme tam byly na kaprech