Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NMISO* - Profil | Pá 8.4.2022 7:16:23

P!F >> asi nerozumiem

    NP!F - Profil | Pá 8.4.2022 6:36:35

    abcdddd >> upevnenie káblov je tam úplne v pohode, akurát by mali byť predtým ako ich tam našroubuješ zalisované v dutinke. Robia sa na rôzne priemery káblov.

      Nabcdddd - Profil | St 6.4.2022 22:26:30

      P!F >> vies, ze som to tak chvilu mal, suplovali chybajuci odpajac baterie a aj odpajali baterku od nabijacky kvoli interferencii. ja mam spravne dimenzovane kable k elektromotoru, ale ajtak boli prilis tenke do tej rychlospojky, ale mozno som len kupil vacsi rozmer... taktiez sa mi nepacilo upevnenie kablov do tej rychlospojky, ak nieco nie je v tomto rozmere hydraulicky nalisovane tak tomu neverim

        NP!F - Profil | St 6.4.2022 15:58:58

        abcdddd >> ip je tam dostatočné. Tlsté káble nechápem ako myslíš...

          Nabcdddd - Profil | St 6.4.2022 14:40:37

          P!F >> dalsi problem nulove IP a tlste kable

            NP!F - Profil | St 6.4.2022 14:01:32

            MISO* >> mne to UVčko zožralo za dve sezóny.

              NMISO* - Profil | St 6.4.2022 12:34:28

              kiwi >> vyskusane, mam to uz dlho, bezproblem

                Nskalic - Profil | Út 5.4.2022 22:28:27

                tomasbor >> Jo to mi doporucili na boat 007.dik

                  Ntomasbor - Profil | Út 5.4.2022 20:20:50

                  skalic >>https://www.battery.cz/silove-konektory/ - použivám šedý, dokonce pasují i do originalu na přídák haswing....

                    Nskalic - Profil | Út 5.4.2022 18:30:33

                    kiwi >> To vypada dobre,dik.

                      Nkiwi - Profil | Út 5.4.2022 18:28:53

                      skalic >> rychlospojka svařecích kabelů, proudové zatížení dle libosti, levné jenoduché

                        Nabcdddd - Profil | Po 4.4.2022 22:46:23

                        skalic >> https://www.amazon.com/minn-kota-trolling-motor-plug/s?k=minn+kota+trolling+motor+plug

                        cokolvek z tohto, daj pozor aby zniesla vysoky odber elektromotora

                          Nskalic - Profil | Po 4.4.2022 21:56:00

                          Muzete mi prosim poradit nejakou zasuvku na el.motor 12v?Budu mit bat na pridi a kabel povede na zad a potrebuji nejake prakticke a snadne odpojeni a sundani motoru.

                            Njazz33 - Profil | Ne 27.3.2022 15:23:12

                            Tak se taky pridam s naci lodickou.

                              Nabcdddd - Profil | Ne 13.3.2022 19:54:55

                              Kristi >> tak to vidim na Mercury ak je dostupnost servisu priorita

                                NKristi - Profil | Ne 13.3.2022 14:19:54

                                abcdddd >> Želiezovce Okres Levice 30km od Šturova

                                  Nabcdddd - Profil | Ne 13.3.2022 13:54:41

                                  Kristi >> odkial si?

                                    Nmeďo1 - Profil | Ne 13.3.2022 12:19:08

                                    Abyss >> Ja mam Kontru 350

                                      NKristi - Profil | So 12.3.2022 10:47:05

                                      P!F >> asi pojdem do 25ky. Merkury mám najblišie v Štúrove. Suzuky ma vraj 2roky alebo 100mh zadarmo.

                                        NP!F - Profil | So 12.3.2022 9:51:08

                                        Kristi >> neviem, aký máš rozpočet, rozhodne by som šiel do 25ky suzuki/mercury, práve kvôli spomínanému trojvalcu. Mercury čo som narýchlo pozrel vychádza o chlp lacnejšie.