Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NKřemen - Profil | Po 4.1.2010 19:26:11

KRAKONOŠ1 >> jj. dík. A nevíš kde by se dala sehnat na netu? nebo nějaký prodejní název?

    NKRAKONOŠ1 - Profil | Po 4.1.2010 19:20:17

    Křemen >> je to slabá plachta šijou s toho stříšky ke stánkům dodala to paní co to šila

      NKřemen - Profil | Po 4.1.2010 18:58:22

      KRAKONOŠ1 >> Z čeho máš ušitou plachtu? popř. kde jsi ji sehnal? Dík za odpověď.

        NKRAKONOŠ1 - Profil | Po 4.1.2010 18:56:01

        poool-PavelSečka >> zdravím tohle jsem si poheftoval v létě a spokojenost

          Nkiwi - Profil | Ne 3.1.2010 18:49:57

          Taky lodičky... kuwa já chcu do tepla...

            NPvl - Profil | Ne 3.1.2010 6:43:59

            Tady je jeden vysloužilec

              Nblecha39 - Profil | Ne 3.1.2010 1:25:42

              kiwi >> taky chceme koupit letos gumak a je toho mnoho v nabidce asi delaj stejne vsechno v cine tak nevim

                Nžaky - Profil | Ne 3.1.2010 1:08:08

                Dobrý ráno:-)
                chtěl bych vás požádat o radu,jak zvýšit výkon motoru - otevřít.

                  Nkiwi - Profil | So 2.1.2010 20:21:00

                  Věřím že tady kouká hodně lidí co má nafukovací čluny, měl bych na všechny majitele dotaz. Už se vám někdy stalo že se vám člun rozlepil ve spoji? Celkem by mě to zajímalo když tady na Mrku často čtu , že ten nebo ten není dobrý, protože je lepený a ne svařovaný... Případné foto jestli. Díky

                    NmiroB12 - Profil | So 2.1.2010 19:58:52

                    TaH >> tak dik

                      NTaH - Profil | So 2.1.2010 19:31:37

                      miroB12 >> Na tom videu spíše něco opravují,než zazimovávají.Nikde jsem neslyšel,že by se musela sundat noha a v návodu to taky nemám.

                        NmiroB12 - Profil | So 2.1.2010 15:59:23

                        davate pri zazimovani dole nohu motora ako je to na videu alebo je to zbytočne http://www.youtube.com/watch?v=Sslqf7T8Js4
                        http://www.youtube.com/watch?v=IWZtT5EF4aw&feature​=related

                          NTaH - Profil | Čt 31.12.2009 17:27:03

                          miroB12 >> Je speciální, ale nevím, jestli se může požít i obyčejná.Možná že jo, ale měla by to být vodní vazelína.

                            NmiroB12 - Profil | Čt 31.12.2009 9:01:40

                            potrebujem poradiť aku vazelinu použiť na lodne motory je neaka špecialna alebo stači klasicka vdaka

                              Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 27.12.2009 18:39:08

                              blecha39 >> myslím že nějaká pětečka bude určitě. ale s cestou k vám to moc nevidím. sice občas vyrážím i na tu stranu, ale výhledově nemám zatím nic v plánu. ale je to řešitelné i dobírkou - už jsem to dělal i tak.

                                Nblecha39 - Profil | Ne 27.12.2009 17:20:17

                                poool-PavelSečka >> co nejaka ta5hp budes neco mit nebudes se nahodou motat na jare ve strednich cechach

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 27.12.2009 15:49:28

                                  mám ji doma, ale ještě jsem ji nevyzkoušel:(

                                    NBuBu99 - Profil | Ne 27.12.2009 15:19:21

                                      Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 27.12.2009 14:38:44

                                      kiwi >> čus. na tom baťáku je problém s pozemkama. už se to řeší nějaký čas a řešení je v nedohlednu. češi a slováci se nějak nemůžou dohodnout. pak bys přejel po btáku od vnorovského jezu až na moravu do hodoše ..k tomu parádnímu srubu.

                                        Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 27.12.2009 14:33:15

                                        blecha39 >> jo, a teď mám ještě výhodu že mám druhou ženskou, která mi nestresuje kolik co stálo a kam zase jedu. ..jako bývalka