Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 27.12.2009 14:31:01

blecha39 >> jo, výdaje to jsou:))
já vždycky říkám, že automaty nehraju, do hospody nechodím, tak to rvu do ryb. ..teď je ale otázka co by bylo levnější:)))

    Nblecha39 - Profil | Ne 27.12.2009 14:24:13

    poool-PavelSečka >> jo zimu taky nemusim za chvily mi z toho zacne hrabat prerovnavat trojhaky a koukat na videa s rybama manzelka zase bude rikat ze mi z toho hrabe a uz abych radsi jel jeste koumu nove multiky a novej pristresek to zase budou vydaje a porad cumim do compu

      Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 27.12.2009 14:03:56

      blecha39 >> jo jo, čas ještě je.
      ..ale už aby byl aspoň březen. nějak tu zimu nemusím.

        Nblecha39 - Profil | Ne 27.12.2009 13:38:07

        poool-PavelSečka >> porad pokukuji po nejakem motoru jese je do dubna cas

          Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 27.12.2009 13:12:08

          čau lidi, tak jak je po vánocích? ..dopřál ježíííšek něco i na naše miláčky?

            Nbaitruner2 - Profil | Čt 24.12.2009 13:27:44

            Tak loďaři.:-)

              Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 24.12.2009 12:34:35

              ..

                Nkiwi - Profil | St 23.12.2009 20:31:50

                TaH >> Nee já myslel M6 nechat, ale jak je kanál ta konečná ...nevím teď jak se to jmenuje Petrov? tak tam jsem myslel proč to není skrz do moravy, víš

                  NTaH - Profil | St 23.12.2009 20:29:43

                  kiwi >> To jo, krásný úsek to je. Buďme rádi, že to tak není, kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby to pustili přes M6, není problém se tam přece zespodu dostat a kochat se krásou přírody.Si představ, že by to chtěli tama pustit, hned by to začali regulovat.

                    Nkiwi - Profil | St 23.12.2009 20:10:29

                    TaH >> Je, ale stejně je škoda že není propojená z M6 do M5. do Hodonína je to nádherný úsek...

                      NTaH - Profil | St 23.12.2009 20:07:57

                      kiwi >> Jo, Morava je super, dá se po ní urazit pěkný kus cesty, už aby komorovali.

                        Nkiwi - Profil | St 23.12.2009 19:44:14

                        TaH >> Ahoj, tady na severu je to špatné, se spalovákem můžeš na Těrlice, Žermanice a Odru jenže tam jsi omezený jezama a místama mělčiny. Proto jezdím k vám:) Mají v plánu propojit Odru s Moravou a Labem? tuším už aby to bylo...

                          NTaH - Profil | St 23.12.2009 11:33:48

                          kiwi >> Ahoj, prosim tě, kde se dá u vás v okolí plout s benziňákem? Myslím legálně, máte tam někde nějakou vodní cestu? Nebo se na to na severu Moravi nehraje.Dík

                            Npoool-PavelSečka - Profil | St 23.12.2009 11:16:38

                            blecha39 >>tento stav dobře znám-když se chlas pere z těla ven. nic příjemného.
                            ale vidím že je nás víc co to nechávají na poslední chvílu. já jsem to oběhal včera, dnes musím ošéfovat ještě nějaký přijatelný stromek a vánoce můžou začat.

                              Nblecha39 - Profil | St 23.12.2009 8:45:48

                              poool-PavelSečka >> schuzicka byla vyborna ale ted me boli pekne tykev jeste musim do mesta pro dary kapra pripravit o zivot a jedna navsteva uz jdu hledat brufein tak stastne a vesele

                                Npoool-PavelSečka - Profil | St 23.12.2009 7:24:03

                                blecha39 >> :)) dobře jsi poschůzoval...

                                  Nblecha39 - Profil | St 23.12.2009 3:05:41

                                  poool-PavelSečka >> motor peknej ted jsme to koumali boli me hlava a i zaludek italska schuze jdu radsi spat cau zitra

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | Út 22.12.2009 23:51:52

                                    kiwi >> och ty povaleči hospodský. škoda že je to tak daleko:))) ..pak mi tu velikost za panáka prozradíš

                                      Nkiwi - Profil | Út 22.12.2009 23:10:56

                                      poool-PavelSečka >> do rána času, i vystřízlivíš :) neváhej a toč! V sobotu jdu do bááru:) snad se dozvím tu velikost.)))

                                        Npoool-PavelSečka - Profil | Út 22.12.2009 23:06:48

                                        kiwi >> hmm, to já dnes ani lok. furt někde trajdám. a ráno od půl šesté zas vyrážím. ..pak že svátky klidu a pohody