Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NTaH - Profil | Út 5.1.2010 20:16:10

KRAKONOŠ1 >> A kolik váží?

    NKRAKONOŠ1 - Profil | Út 5.1.2010 20:14:10

    poool-PavelSečka >> ahoj délka 5,30 šíře 2,30 boky 0,55m výtlak1,44t nosnost 1,05t na ryby by to snad mohlo stačit?

      NKřemen - Profil | Út 5.1.2010 20:04:47

      KRAKONOŠ1 >> Super díky moc!!!!!!!!!!

        NKRAKONOŠ1 - Profil | Út 5.1.2010 20:03:51

        Křemen >> čau tady je maj tu plachtu www.campingmarket.cz materiál Panama,je tam ještě stanovina uvidíš co se ti bude hodit

          Nkiwi - Profil | Út 5.1.2010 7:58:46

          poool-PavelSečka >> Dobrý, zrovna ty čluny jsou svařované:)

            Npoool-PavelSečka - Profil | Út 5.1.2010 7:57:18

            kiwi >> cca 2roky.

              Nkiwi - Profil | Út 5.1.2010 7:51:51

              poool-PavelSečka >> To je zajímavé, jak měl starý ten člun?

                Npoool-PavelSečka - Profil | Út 5.1.2010 6:47:50

                kiwi >> čau, kdysi mi borec tvrdil že se mu zozešel člun yam ve spoji. údajně přehřátím toho tmavého dílu v předu.

                  Npoool-PavelSečka - Profil | Út 5.1.2010 6:31:10

                  KRAKONOŠ1 >> ahoj, hezky vyřešené. ..a když si to doma člověk namaká sám, tak to víc těší:))
                  jak je velká ta tvoje loď? dík

                    NRytíř - Profil | Po 4.1.2010 21:34:31

                    KRAKONOŠ1 >> to dobře dělaš,jinak bys ji ani nemusel zamykat:-)

                      NKRAKONOŠ1 - Profil | Po 4.1.2010 21:30:12

                      Rytíř >> nezůstává bez dohledu, vozim ji domů

                        NRytíř - Profil | Po 4.1.2010 21:26:37

                        KRAKONOŠ1 >> pěkna barka,opravdu pěkna,jenom bych se bal aby mě ji někdo nezčořil:-)

                          NKřemen - Profil | Po 4.1.2010 20:28:20

                          KRAKONOŠ1 >> Já to hledal na českých stránkách:-) To vůbec není špatný, ale ta cena je už moc:-( Avšak jako inspirace k tvorbě to ja super.

                            NKRAKONOŠ1 - Profil | Po 4.1.2010 20:16:47

                            Křemen >> kategorie-Bivvies,firma Ehmanns,

                              NKřemen - Profil | Po 4.1.2010 20:10:09

                              KRAKONOŠ1 >> Nemůžu ji tam najít, Asi jsem kopyto:-)

                                NKRAKONOŠ1 - Profil | Po 4.1.2010 19:58:09

                                Křemen >> jinak se podívej na kl Angelsport ta taky není věru zlá

                                  NKřemen - Profil | Po 4.1.2010 19:48:16

                                  KRAKONOŠ1 >> To je bomba! A jak máš vyřešený to ,aby ti neteklo dovnitř z nekryté části lodi?

                                    NKRAKONOŠ1 - Profil | Po 4.1.2010 19:45:22

                                    Křemen >> jo o tý sem taky přemýšlel protože mě tlačil čas,tohle taky není drahý přišlo to cca na 4500,- +1600 měkčené PVC na okna

                                      NKřemen - Profil | Po 4.1.2010 19:31:56

                                      KRAKONOŠ1 >> Super díky, já používám klasickou tu jak se s ní zakrývají auta, ale její životnost stojí za prd:-(
                                      Letos to chci ještě víc vychytat.

                                        NKRAKONOŠ1 - Profil | Po 4.1.2010 19:29:30

                                        Křemen >> poptám se a dám vědět