Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Nkiwi - Profil | Út 22.12.2009 23:00:05

poool-PavelSečka >> Otevřel jsem si plechbira a je líp:)

    Npoool-PavelSečka - Profil | Út 22.12.2009 22:57:57

    kiwi >> tak dobrý nákup:)))

      Nkiwi - Profil | Út 22.12.2009 22:49:30

      poool-PavelSečka >> Jsem doma a na pokraji zhroucení...nemůžu najít slova která by M.M nesmazal.

        Npoool-PavelSečka - Profil | Út 22.12.2009 22:20:05

        kiwi >> panko a jak jsi zvládal dnešní nákup? kolik chudáků to odesralo? :))))))

          Npoool-PavelSečka - Profil | Út 22.12.2009 22:16:29

          kiwi >> zdar, no to jsou ale krásné svátky:)) ..netroufám si odhadnout velikost.

            Npoool-PavelSečka - Profil | Út 22.12.2009 22:13:43

            blecha39 >>joo, povídej mi o jaře. ..už mám absťák kua. hned bych jel na vodu.
            ten motor je dvojka honda, 4taktík. lehounký motůrek

              Npoool-PavelSečka - Profil | Út 22.12.2009 22:09:18

              BuBu99 >> zdar, se mi zdá že přituhuje i tady:))

                NDimmu - Profil | Út 22.12.2009 18:11:22

                kiwi >> No tak ta kobietka na tom obrázku mi silně připomněla podzimní cesty na ryby, podobné kusy se proháněly nezřídka po moravských vesničkách :-)

                  Nkiwi - Profil | Út 22.12.2009 14:19:07

                  blecha39 >> Tento motorek mi neříká pane, půjčuju si ho od Hupra, ale v it. nezklamal na lyžování to není zavážka převoz věcí v pohodě. Velká výhoda je odstředivá spojka u zavážení jsem nic lepšího neměl! Člun YAM 380- 74kg.

                    Nblecha39 - Profil | Út 22.12.2009 11:30:22

                    kiwi >> pouzivate ho v italii neni to slabota dik neco chci na jaro tak koukam spis 5hp cau

                      Nkiwi - Profil | Út 22.12.2009 11:26:41

                      Jinak, hezké svátky přeji bando:)

                        Nkiwi - Profil | Út 22.12.2009 11:21:24

                        poool-PavelSečka >> Ale žije, zamuchlaný ve spacáku ležím v lodi a čekám na oblevu:)

                        blecha -Honda 2hp skvělý motorek

                          Nblecha39 - Profil | Út 22.12.2009 11:09:58

                          poool-PavelSečka >> co je to za motor na tom gumaku dik pekne vanoce at uz je jaro cau

                            NBuBu99 - Profil | Út 22.12.2009 10:33:22

                            poool-PavelSečka >> koukam ze to tim mrazem nejak zamrzlo :-)))

                              Npoool-PavelSečka - Profil | Út 22.12.2009 2:34:22

                              žije tu někdo z loďařů:)

                                Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 17.12.2009 10:17:53

                                Vase zprava

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 17.12.2009 10:15:44

                                  Vase zprava

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 17.12.2009 10:15:03

                                    kiwi >> něco podobného - v předu sedák s úložným prostorem nebo nádržkou na nástražky.