Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NBuBu99 - Profil | Pá 20.7.2012 12:04:39

Čodiš >> jo volal výkresy už mám jen potřebuju vědět ten popis,má dovolenou ale příští týden mu zavolám a domluvím se s nim.

    NČodiš - Profil | Pá 20.7.2012 12:01:06

    BuBu99 >> A volal jsi p.Ing.Holubovi na SPS Praha?Ten schvaluje stavby velice ochotný pán určitě ti poradí pokud jsi s ním již nemluvil.Já jsem mu volal někdy na jaře když jsem řešil tu stavbu lodě co a jak a nic extra o postupu stavby vědět nechtěl ale nevím jak je to u laminátu

      NBuBu99 - Profil | Pá 20.7.2012 11:35:51

      Neví někdo jak má vypadat technickej popis na přihlášení doma postavené lodě?? Má to být rozepsanej kompletní postup práce a použitej materiál?

        Npepuco - Profil | Pá 20.7.2012 9:48:52

        Čodiš >> To vieš ja som sa snažil obchádzať všetky konáre a iné prkotiny, čo by mi zničili lak :-)))). Teda zo začiatku som sa snaži a potom som zostil, že to by som mohol mať aj osobák, tak som sa na to vykašľal a idem teraz hlava, nehlava :-))))

          NČodiš - Profil | Pá 20.7.2012 9:31:54

          pepuco >> Výhoda i nevýhoda offroadů s osobákem vždy přemýšlím kudy to projet abych to dal.Vlastnít nejakýho offrouda tak bych projížděl ten nejhorší marast se znám :-))

            Npepuco - Profil | Pá 20.7.2012 9:26:16

            hakin >> Samozrejjeme, ze pamätám. Ale treba povedat, že som vbehol do koľají od traktora, ktoré neboli vobec vidno, lebo boli zaliate jemným blatkom ztečeným z poľa. Keby som netrafil rovno tie koľaje, tak by som presiel v pohode, ale zostal som tam ležať na bruchu :-)

              Nhakin - Profil | Pá 20.7.2012 7:18:21

              pepuco >> Veď pametáš ichtiologický prieskum.

                Npepuco - Profil | Čt 19.7.2012 23:57:22

                hakin >> :-))))

                  Nhakin - Profil | Čt 19.7.2012 7:45:07

                  Čodiš >> Ja som len podpichoval pepuca, lebo si to hnal najväčšim bahnom a nejak sme ho museli potom vytláčať. A na druhý deň tade prešiel favorit. Tak sme si ho celú rybačku doberali.

                    NČodiš - Profil | Čt 19.7.2012 7:36:30

                    hakin >> Já jsem měl 11 let formana a to co projel by nedokázala kde jaká těžká čtyřkolka ,byl lehkej tak proskákal kde co nezmar auto bohužel tento rok jsem ho už poslal do věčných lovišt je ale fakt že octávka toho projede taky kvanta ještě jsem nezapadl ale to jen díky ocelovýmu krytu motoru jinak bych vanu měnil už hafokrát :-))

                      Nhakin - Profil | Čt 19.7.2012 6:40:50

                      pepuco >> To som videl, favorit prešiel tade kde tvoj jeep zapadol hehe.

                        Npepuco - Profil | St 18.7.2012 22:22:52

                        Čodiš >> Neviem s tým skusenosti nemam, ale som už bol viac krat vďačný hlavne za uzávierku a dva krát ani ta nepomohla. Naposledy som sa so 4 kolkou zahrabal až po brucho a musel prísť kamarat s MLkom lebo berlingo si ani neprdlo

                          NČodiš - Profil | St 18.7.2012 22:18:23

                          pepuco >> jasně dělal jsem si prdel je jasný že s tím musíš vyjet rozhodně víc jak já s blbou předokolkou ale ted zvažuju od servisáka co mě servisuje auto jestli nevzít od něj Audi Allroad ,to by bylo o něčem jiným ale při dnešních cenách nafty nevim nevim.

                            Npepuco - Profil | St 18.7.2012 22:14:07

                            Čodiš >> To vieš to bol prvý pokus :-) Od vtedy ma už na iných miestach ťahali :-)

                              NČodiš - Profil | St 18.7.2012 22:12:02

                              pepuco >> Tak tohle bych vyjel i s oktávkou to není nijak strmý :-))

                                NČodiš - Profil | St 18.7.2012 22:10:46

                                poool-PavelSečka >> jj přesně ten

                                  Npepuco - Profil | St 18.7.2012 21:47:54

                                  No ja dávam čln aj s prívesom do vody zacúvam a je. Tu som sa este krotil, aj kvôli štrku :-). Samozrejme som sa už poučil, že radšej dávam vždy uzávierku

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | St 18.7.2012 18:58:28

                                    Čodiš >> myslíš sjezd v rohatci?

                                      NČodiš - Profil | St 18.7.2012 7:42:38

                                      hakin >> Na tomhle sjezdu beton je ale hladkej a je fakt strmej najivně jsem si myslel jak to v poho vyjedu a ani prd hlavně to jak to auto smykem pomalu sjíždělo mě fakt dostalo s tím jsem vůbec nepočítal :-))

                                        Nhakin - Profil | St 18.7.2012 7:35:04

                                        Čodiš >> Aj ja využivam ten spôsob. Ale ked je mokro tak je prúser vyjsť aj s prázdnym vozíkom. Hlavne na zjazdoch bez betonu.