Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

kiwi - Profil | Čt 11.2.2010 20:40:45

KRAKONOŠ1 >> Necháváme to celé, dělat v ext. firmě. takový ohraňovák má málokdo:))

    KRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 20:38:45

    kiwi >> jo,tam kde jsem ohýbal plechy měli jen 120cm máš asi delší:)

      kiwi - Profil | Čt 11.2.2010 20:34:27

      KRAKONOŠ1 >> Všechno je dělané na ohraňováku.

        KRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 20:30:51

        kiwi >> na čem se dělaj ty prohyby v podlaze:)

          KRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 20:27:48

          kiwi >> to je dobrej čas

            kiwi - Profil | Čt 11.2.2010 20:21:51

            KRAKONOŠ1 >> To se tak nedá říct, nedělám to sám,cca týden když jsou všechny díly

              KRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 20:19:40

              kiwi >> čus jak dlouho děláš takovou lodˇku:))

                kiwi - Profil | Čt 11.2.2010 20:11:56

                poool-PavelSečka >> Dimmova, vlaštovka:)

                  kiwi - Profil | Čt 11.2.2010 20:04:27

                  Simík1987 >> Výborně, dík za optání:))) nevím co ti odpovím až bude jaro ,léto...

                    Simík1987 - Profil | Čt 11.2.2010 19:56:18

                    kiwi >> Ahoj, no, nějak se to tam připletlo :o)) Jak je?

                      kiwi - Profil | Čt 11.2.2010 19:55:03

                      Simík1987 >> Ahoj, vaše zprávo. Nende to?:))

                        poool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 19:54:05

                        KRAKONOŠ1 >> ..to si jen namlouváš:)

                          KRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 19:52:44

                          poool-PavelSečka >> to bylo loni teras už jsem líný:))

                            poool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 19:49:41

                            KRAKONOŠ1 >> do zozmrazu ještě daleko ..tak třeba budou:))

                              KRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 19:48:41

                              poool-PavelSečka >> držáky jsem si dělal sám a tlačil mě čas jinak by byly z nerezu:))

                                kiwi - Profil | Čt 11.2.2010 19:41:37

                                poool-PavelSečka >> Si myslím:)

                                  poool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 19:40:38

                                  kiwi >> jako naše modla? ..to nemůže vadit:)))))))))

                                    Simík1987 - Profil | Čt 11.2.2010 19:40:24

                                    Vase zprava

                                      Simík1987 - Profil | Čt 11.2.2010 19:40:20

                                      Brej večer

                                        kiwi - Profil | Čt 11.2.2010 19:38:32

                                        poool-PavelSečka >> Nene, to já sám, jsem něco zkoušel:) Už jsem se lekl že ta kočka s tím pádlem vadila...