Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 7:56:14

Fery >> tak to zírám. zezadu nemáš ještě nějakou fotku?

    NSimík1987 - Profil | Čt 11.2.2010 7:55:50

    poool-PavelSečka >> No, tady nám sněží. Prostě hrůza :o((((((((((((

      Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 7:53:37

      bré ráno.
      ...jen se nesmím kouknout z okna.

        NSimík1987 - Profil | Čt 11.2.2010 7:43:11

        Dobré ráno všem

          NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 6:19:47

          Fery >> máte to zvážený??

            NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 6:18:17

            vstávat a cvičit napad snížek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              NFery - Profil | St 10.2.2010 22:45:28

              .

                NFery - Profil | St 10.2.2010 22:38:55

                Vase zprava

                  Nkiwi - Profil | St 10.2.2010 22:37:36

                  Fery >> Párty stan?:)

                    NFery - Profil | St 10.2.2010 22:37:04

                    poool-PavelSečka >> počkej já si spletl otázku???..ne vářžně je to loď:-)..specialně jen na kaprařinu na Pálavě..

                      Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 22:34:33

                      Fery >> počkej to je loď?? ..máš jinou fotku?

                        Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 22:33:41

                        Fery >> budu hádat ..garáž?

                          NFery - Profil | St 10.2.2010 22:31:46

                          ..loni jsem na ni strávil cca 5 tejdnů

                            NFery - Profil | St 10.2.2010 22:28:28

                            ..to je muj druhej domov voe:-)

                              Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 22:25:38

                              Fery >> to je nějaká maštal ne? :)

                                NFery - Profil | St 10.2.2010 22:22:24

                                ..a tady ještě jeden nezařízenej bejvák:-)

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 22:03:53

                                  Fery >> pěkná chalupa..

                                    NFery - Profil | St 10.2.2010 21:41:44

                                    KRAKONOŠ1 >> je to poznat..šikovnej kluk

                                      NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 21:38:40

                                      Fery >> podle vašich fotek jsem to dělal trochu se to podobá néé:))

                                        NFery - Profil | St 10.2.2010 21:30:11

                                        ..taky přidám jeden bejvák:-)..mám trochu neuklizeno.-)