Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NFery - Profil | Čt 11.2.2010 10:14:42

..a tdy už jsou výsledky celýho snažení

    NFery - Profil | Čt 11.2.2010 10:00:30

    Čodiš >> ..tak akorát pro dva rybář..2 na 5 metrů..

      Nkiwi - Profil | Čt 11.2.2010 9:58:53

      Fery >> Klobouk dolů, hoši:)

        NČodiš - Profil | Čt 11.2.2010 9:56:58

        Fery >> Jak je ta loď velká v tom videu mě příjde menší jak z těch fotek?Ale je to brutus mazec

          NFery - Profil | Čt 11.2.2010 9:25:01

          Smutek >> tak to mi nedošlo:-)

            NSmutek - Profil | Čt 11.2.2010 9:22:17

            Fery >> to byl pokus o vtip když jsem viděl tu první fotku tak první co mě napadlo-noemova archa.

              NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 9:19:46

              Fery >> to jsem tak tipoval,jak jste to dostali na vodu,prej jste tam navařili kola je to pravda?

                NFery - Profil | Čt 11.2.2010 9:18:25

                Smutek >> jak to myslíš jeden pár?:-)

                  NFery - Profil | Čt 11.2.2010 9:14:18

                  poool-PavelSečka >> tady jednu mám

                    NFery - Profil | Čt 11.2.2010 9:13:09

                    KRAKONOŠ1 >> myslíš tu plechovku?..ne,ale je to z trojky plechu,tak odhaduju cca 700-800kg

                      Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 9:10:46

                      sakra nejde to zobrazit. ..parádní chalupu v ghaně jsem našel na prodej.)

                        NSmutek - Profil | Čt 11.2.2010 9:06:57

                        Fery >> nezapomenˇ vzít z každého druhu jeden pár.
                        Kde to bude na 5ce nebo na7ce?

                          Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 9:05:53

                          KRAKONOŠ1 >>
                          http://www.surfmusic.de/country/kenya.html
                          ...jedno z řešení zimní depresí. asi se stěhuju!

                            NSimík1987 - Profil | Čt 11.2.2010 8:59:21

                            KRAKONOŠ1 >> U nás tak 2 čísla.

                              NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 8:45:14

                              Simík1987 >> kolik u vás spadlo tady v polabské nížině 4cm :) .

                                Nhakin - Profil | Čt 11.2.2010 8:35:00

                                KRAKONOŠ1 >> No to ale budeme riadne pod vodou ked sa všetko to biele svinstvo začne topiť a za 3 týždne.

                                  NSimík1987 - Profil | Čt 11.2.2010 8:32:39

                                  No, už na Březen hlásí 10 stupňů, ale do té doby mají být mrazi a má sněžit. Tak si ještě chvíli počkáme :o)

                                    NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 8:24:11

                                    poool-PavelSečka >> ráno jsem jel do práce a v rádiu povedali že za tři týdny je jaro :))

                                      Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 8:04:32

                                      KRAKONOŠ1 >> zdar, to je zase nadílka.