Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 21:27:04

KRAKONOŠ1 >> no, to je to pravé ořechové..

    NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 21:25:02

    poool-PavelSečka >> jak si usteleš tak si lehneš ba:))

      NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 21:19:52

      kiwi >> joo nerez je nerez svatá pravda:))

        Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 21:16:31

        tak leda tohle spaní? má to 150 na šířku a zužuje se to asi na 120? to už přesně nevím. na délku tušim 225. ale ve dvojku se tam dalo spát pohodlně.
        ..to je ale ho..o - krakonoš má řádné spaní:)

          Nkiwi - Profil | St 10.2.2010 21:12:39

          poool-PavelSečka >> To věřím:)

            Nkiwi - Profil | St 10.2.2010 21:10:47

            KRAKONOŠ1 >> nebo nerez, vyjde tě to to nastejno a nestaráš se o povrchovky

              Nblecha39 - Profil | St 10.2.2010 21:05:53

              poool-PavelSečka >> nate lodi byla na spici plachta a mel jsi tam sumcaky takova vetsi lodka moznat se pletu

                Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 21:03:07

                Simík1987 >> psssssst, já taky ne

                  Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 21:02:42

                  KRAKONOŠ1 >> jj. už tomu rozumím. z té dálky to nebylo přesně rozpoznat.

                    NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 21:00:30

                    kiwi >> dík ješte to zvážím::)

                      Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 21:00:02

                      kiwi >> dnes jsem zestárl tak o pět let ...a těch vředů nepočítaje.

                        NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 20:59:22

                        poool-PavelSečka >> klika leží vlevo v rohu mám jednu je sundavací aby nepřekážela jsou origo cca500 kč

                          Nkiwi - Profil | St 10.2.2010 20:51:48

                          KRAKONOŠ1 >> Máš to věc do mokrého prostředí, nech si to pozinkovat, na komaxit kašli. Ze zkušenosti co jsme dělali věci na ven, různé zábradlí, rámy na auta, co nebylo pod komaxitem nazinkované, životnost max. rok. Udělá se malá prasklinka a za chvíli komaxit odlupuješ po kusech. Nemluvím o pohyblivých částech...

                            Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 20:49:56

                            KRAKONOŠ1 >>z čeho to máš navijáky, že nevidím kliky. to jsou origo?
                            ..krásně široká bárka:))

                              NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 20:48:09

                              poool-PavelSečka >> Hmm, tak to jsem nečekala :o)))

                                NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 20:41:38

                                kiwi >> kolega řikal že to otryskaj a opískujou a zatím v poho,

                                  NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 20:33:56

                                  poool-PavelSečka >> jedna z dálky

                                    Nkiwi - Profil | St 10.2.2010 20:31:46

                                    KRAKONOŠ1 >> Ahoj, to dáváš na komaxit , bez pozinku? to nevydrží dlouho...budeš nadávat.

                                      NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 20:26:00

                                      poool-PavelSečka >> na zadku to mám komplet zítra sem dám fota:))

                                        Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 20:13:45

                                        KRAKONOŠ1 >> aha, to máš jednu kladku na příď.